Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke ROSEFIELD

Inšpirované nezameniteľnou atmosférou dvoch miest, Amsterdamu a New Yorku, hodinky značky ROSEFIELD sú navrhnuté pre energických a pozitívnych ľudí so slobodným duchom. Hodinky ROSEFIELD sú nadčasové a stretáva sa v nich klasika s modernou, Amsterdam s New Yorkom a funkčnosť so štýlom.

Dizajn a použité materiály

Hodinky ROSEFIELD v sebe kombinujú minimalistický holandský dizajn s New Yorským citom pre súčasnú módu a trendy. Výsledkom je séria moderných hodiniek s nekonvenčnými detailmi, ktoré dodajú tú pomyselnú dokonalú bodku za Vašim každodenným outfitom. Prostredníctvom variability a jednoduchosti, s akou sa dajú nosiť, vzdávajú poctu skvelej nálade, energii a tolerancii slobodného myslenia, ktoré sú tak typické pre Amsterdam aj New York.

Hodinky ROSEFIELD dbajú na kvalitu rovnako ako aj na dizajn a prvotriedne materiály sú pri práci tejto značky esenciou. Vo všetkých hodinkách je použitý japonský strojček, telo hodiniek je vyrobené z chirurgickej ocele a na remienky sa v závislosti od konkrétnej kolekcie používa oceľ alebo pravá koža. Dodávateľmi uvedených komponentov sú svetovo uznávaní výrobcovia luxusných hodiniek, ktorí sa svojmu remeslu a ručnej výrobe venujú už niekoľko dekád. Výsledkom tejto spolupráce sú cenovo dostupné hodinky v prémiovej kvalite.

Hodinky ROSEFIELD sú charakteristické tenkým a elegantným telom, ktoré perfektne dopĺňajú ručne vyrábané kožené remienky. Všetky remienky sú vymeniteľné, preto nebudete mať problém zladiť hodinky s Vaším oblečením alebo náladou. V kolekcii sa nachádzajú hladké aj prešívané remienky rôznych farieb a ich výmena Vám vďaka inovatívnemu mechanizmu zaberie len niekoľko sekúnd.

 Starostlivosť o hodinky

Hodinky nenoste počas športovania, manuálnych prác, spánku alebo počas aktivít, kedy by sa mohli manuálne poškodiť. Hodinky sú vodotesné do 3 ATM, čo znamená že sú odolné voči vlhkosti prostredia, nie sú určené na kúpanie alebo sprchovanie. Telo hodiniek čistite zľahka mäkkou bavlnenou handričkou a vyvarujte sa ich kontaktu s vodou.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.