Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Nájdite ten správny darček ku Dňu matiek s novou kolekciou PANDORA

Nepremeškajte príležitosť osláviť deň, ktorý je určený tým najdôležitejším osobám v našom živote, našim mamám. Aký by mal byť darček, ktorým sa dá aj bez slov vyjadriť poklona ich večnej kráse a vďaka za rodinné teplo vytvorené ich nekonečnou láskou?   

Jedinečný

Šperk z limitovanej edície je skvelým darčekom a môže sa postupne stať zberateľským kúskom. Prečo nezačať novú tradíciu práve teraz pevným strieborným náramkom PANDORA? Jeho zapínanie je zdobené perleťovým emailom a výborne ho dopĺňa napríklad korálka zdobená srdiečkom zo 14 karátového zlata. Ide o jedinečné kúsky a univerzálne symboly lásky, ideálne na zobrazenie neoddeliteľného puta medzi matkou a jej dieťaťom. 

Krásne ženský

Biela farba, perly a perleť sú stelesnením ženskosti, jemnosti a čistoty. Vyberte pre najdôležitejšiu ženu Vášho života taký šperk, ktorý zosobňuje tieto kvality a dokážte jej, ako veľa pre Vás znamená! Kryštálové perly, použité na viacerých šperkoch z novej kolekcie PANDORA, sú vyrobené špeciálnou technikou, ktorá im prepožičiava lesk a eleganciu prírodných perál. Niektoré korálky sú ručne zdobené nádherným perleťovým emailom a ich jemný lesk dokonale oživí každý náramok.   

Symbolizujúci

Na vyjadrenie vďačnosti za bezhraničnú materinskú starostlivosť a lásku sa dá v novej kolekcii PANDORA nájsť množstvo rôznych symbolov. Okrem klasických srdiečok je to napríklad symbol nekonečna, ktorý je spájaný s večnosťou, celistvosťou, naplnením a rovnováhou. Uzlík predstavuje lásku, ktorá nemá začiatok ani koniec, symbolizuje pevné puto priateľstva a vzájomnú náklonnosť. V neposlednom rade Strom života, alebo Rodinný strom, svojou košatou korunou a pevnými koreňmi predstavuje dokonalé naplnenie materstva, ktorým je súdržná rodina.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.