Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Trendy v šperkoch na jar a leto 2019

Nové letné kolekcie šperkov už dorazili do našich predajní, teraz je preto ten správny čas zorientovať sa v trendoch na najbližšiu sezónu.

Reťaze

Značky ako Christian Dior, Hermès, Off-White či Marni zaradili do svojich kolekcií na jar a leto 2019 hrubé reťaze. Nebojte sa, nejde ale o trend z diskoték 90-tych rokov. Reťazové náhrdelníky sa teraz nosia skôr ako choker tesne ku krku, napríklad ku košeliam a elegantným blúzkam, aby vynikol kontrast jemného a drsného. Náhrdelníky či náramky sú tiež umelecky prepracované, alebo obohatené o ďalšie zaujímavé detaily či logá. Nič nepokazíte ani klasikou v podobe hrubého reťazového náramku DYRBERG/KERN z najnovšej letnej kolekcie.

retaze III

Morský život

Šperky s motívmi mušlí si na prehliadkové móla pomaličky razili cestu už od minulej sezóny. V roku 2019 si tento trend s nádychom nostalgie podmanil nielen svetových dizajnérov akými sú napríklad Altuzarra, Missoni či Anna Sui, ale aj všetkých obľúbených influencerov na Instagrame. Ak ale chcete byť naozaj fresh, siahnite po mušliach, lastúrach či ulitách v jumbo rozmeroch. Napríklad výrazný náhrdelník GUESS zdobený morskými hviezdicami Vás v myšlienkach okamžite prenesie do prímorského raja.

musle II

Moderné perly

Perly sú späť, ale radšej zabudnite na dokonale elegantné náhrdelníky Vašich starých mám. Teraz sa nosia perličky rôznych divných tvarov a veľkostí, zdobia skulpturálne náramky, sponky do vlasov, či visia z asymetrických náušníc. Presvedčte sa o tom napríklad z prehliadok Prabal Gurung, Oscar de la Renta alebo Chanel. Veľmi ženskú a nadčasovú kolekciu šperkov zdobených Swarovski kryštálmi a syntetickými perlami prináša aj značka DYRBERG/KERN. Nájdete v nej kúsky na každodenné nosenie, aj na špeciálne príležitosti.

perly II

Masívne prstene

Aj keď vrstvenie tenkých a jemných prstienkov bude stále in aj v nadchádzajúcej letnej sezóne, do popredia sa pomaly dostávajú masívne kovové prstene. Pre WOW efekt ich takisto môžete nosiť viacero naraz, alebo stavte len na jeden ozaj výrazný, okolo ktorého poskladáte celý Váš look. Veľký prsteň zložený z hladkých kovových plôch má v ponuke napríklad značka DYRBERG/KERN, značka TI SENTO zas ponúka hrubý pozlátený prsteň s reliéfom hadej kože.

Jednoduché náramky

Pevné náramky, aké sme mohli vidieť napríklad na prehliadke Burberry, sú šperky do ktorých sa oplatí investovať a ktoré Vás nikdy neomrzia. Skvele oživia napríklad každodenný biznis look. Dajú sa tiež vzájomne vrstviť a kombinovať, čím zakaždým docielite iný efekt. Značka TI SENTO, známa svojou nadčasovou eleganciou, v letnej kolekcii prináša niekoľko pevných náramkov so zaujímavými detailmi, ktoré im dodávajú iskru a lesk.

Burberry

Srdcové záležitosti

Ukážte svetu trochu lásky prostredníctvom nadrozmerných náušníc v tvare srdca. Tento trend prepožičaný z rokov 80-tych sme mohli zahliadnuť napríklad na prehliadkach Balenciaga či Escada, a už teraz sa zdá byť jedným z najzábavnejších trendov tohto leta. Určite si zamilujete veľké pozlátené náušničky v tvare srdca od značky SWAROVSKI. A veeeeľa lásky Vám posiela aj Linda Hudecová, ktorej ručne robené náušničky LINDA’S DREAMsú najobľúbenejšie práve tie srdiečkové <3

Balenciaga.jpg

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.