Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Nakombinujte si obľúbené náramky v nových letných farbách

Kožené náramky značky Qudo patria medzi naše novinky a už v krátkom čase sa stali veľmi obľúbeným a vyhľadávaným artiklom. Sú vyrobené z jemnej talianskej kože nappa, nosia sa teda veľmi pohodlne a keďže sú dostupné vo viac ako 35 farbách, jednoducho s nimi vyčaríte originálne kombinácie a perfektne tak doplníte akýkoľvek outfit.

V kolekcii na leto 2016 sa objavilo niekoľko nových modelov a sezónnych farieb, ktoré si obľúbite rovnako rýchlo ako my. 

Kotva už dávno nepatrí len na ramená námorníkov, tento symbol sily a stability v modernejšom a jemnejšom prevedení môže zdobiť aj Vaše zápästie a pripomínať Vám chvíle strávené pri vode. Náramok „Rimini“ pekne vynikne nielen v odtieňoch morskej alebo sladkej vody, ale napríklad aj v obľúbenej červenej alebo klasickej bielej.

Objavte všetky farby náramku „Rimini“

Novinkou je aj náramok „Tivola“ zdobený Swarovski krištáľom, dostupný vo viacerých pastelových farbách. Naším favoritom je ten v hráškovo zelenom prevedení, pretože pripomína sviežu jarnú trávu s kvapkami rosy, od ktorých sa nádherne odrážajú slnečné lúče. 

Súčasným trendom je vrstvenie viacerých náramkov príbuzných farieb a ideálny na to je svojim tvarom náramok „Bones“. Originálne a hravé zapínanie v striebornej, zlatej alebo ružovo-zlatej farbe dodá Vášmu zápästiu ten správny šmrnc. Vyskúšajte si namiešať sladký koktejl z odtieňov koralovej, cukríkovo ružovej a broskyňovej.

Vyberte si zo širokej ponuky farieb náramku „Bones“ 

Pre tých, ktorí preferujú extravagantnejšie kúsky, je ideálny náramok „Linda“. Výrazný kovový prvok, široký remienok a metalické zafarbenie z neho robia neprehliadnuteľný a luxusný doplnok, ktorý sa navyše dá ďalej kombinovať s ďalšími Qudo náramkami. Výborne sa na to hodí napríklad obľúbený „Doppio small“, ktorý v letnej kolekcii prichádza v niekoľkých nových sorbetových aj neutrálnych farbách. 

Úplnou novinkou v našich predajniach sú hodinky značky Qudo. Nadchnú Vás klasickým a nadčasovým dizajnom ciferníka, ktorý si vďaka rôznofarebným koženým remienkom jednoducho prispôsobíte Vášmu obľúbenému štýlu. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.