Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Štýlové darčeky

Oslňte Vaše okolie svojím vycibreným vkusom. Od trendových kabeliek a žiarivých šperkov až po najžiadanejšie topánky sezóny - www.moloko.sk pozná zoznam i tých najtajnejších vianočných prianí.

Kabelka pod stromček

Výnimočná žena potrebuje výnimočný darček. Od ľadviniek, ruksakov až po obľúbené crossbody kabelky – horúce novinky od návrhárov MARC JACOBS, MICHAEL KORS a FURLA čakajú na svoje nové majiteľky.

 

Trblietavé Vianoce SWAROVSKI

Na počesť oslavy očarujúceho sveta prírody – SWAROVSKI prináša kolekciu inšpirovanú mystickým rozprávkovým lesom, krásnymi farbami a kreatívnym dizajnom, ktoré dotvárajú brilantné šperky určené na to, aby ženy na celom svete žiarili.


Krok za krokom

Najkratšia cesta k ženskému srdcu vedie cez krásne topánky. Štýlové tenisky či ra nované ženské čižmy, zaručenú radosť žene urobíte, keď ju obdarujete originálnym párom topánok.

Čas Vianoc

Obľúbené hodinky MICHAEL KORS v zlatom vyhotovení sú symbolom elegancie a vďaka svojmu nadčasovému dizajnu aj výborným tipom na darček pre každú modernú ženu.

Vianočná noblesa

Visiace náušnice DYRBERG/KERN oživia aj ten najjednoduchší out t a vďaka množstvu žiarivých krištáľov sú ideálnym kúskom na blížiace sa večierky a spoločenské podujatia.

Strieborná fantázia

Strieborný náramok značky TI SENTO zdobený zirkónmi a prírodnými kameňmi v púdrových od-tieňoch nielen skrášli ženské zápästie a upúta po-zornosť, ale vďaka svojim farbám je aj ľahko kom-binovateľný s akýmikoľvek doplnkami.

Ligotavé doplnky

Vneste do svojho života viac radosti a rozžiarte svoj domov počas Vianoc originálnymi krištáľovými ozdobami a bytovými doplnkami SWAROVSKI, značkou, ktorá je synonymom krásy, vznešenosti a vkusu.

 

 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.