Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Základné informácie o značke Karl Lagerfeld

Objavte jedného z najslávnejších svetových módnych návrhárov Karla Lagerfelda, ktorý je preslávený svojou inšpirujúcou tvorbou a špičkovým prístupom k štýlu. Prinášame vám originálne náramky, náhrdelníky, náušnice a ďalšie jedinečné šperky Karl Lagerfeld.

Karl Lagerfeld pochádzal z Nemecka a patrí medzi najuznávanejších a najvplyvnejších svetových módnych návrhárov druhej polovici 20. storočia. Preslávil sa ako nezávislý tvorca, ktorý spolupracoval s mnohými módnymi značkami ako Chloé, Fendi alebo Chanel. Na začiatku 80. rokov vytvoril vlastnú značku Lagerfeld. Navrhoval pre Madonnu a iné známe osobnosti.Ako jeden z najslávnejších svetových módnych návrhárov je Karl Lagerfeld svetovo preslávený svojím ašpirujúcim a špičkovým prístupom k štýlu. KARL LAGERFELD dodáva osobitý štýl a kvalitu prostredníctvom širokej škály kolekcii vrátane oblečenia pre mužov, ženy a deti. V jeho kolekciách nájdete aj doplnky, tašky, hodinky a okuliare. Tieto kolekcie sú doplnené o prémiové vône, ktoré boli pridané do portfólia v roku 2014. V roku 2015 spoločnosť oznámila spustenie svojho globálneho online obchodného zastúpenia na webe Karl.com. Značka KARL LAGERFELD integruje svoj jedinečný prístup k dizajnu s inovatívnou digitálnou stratégiou a globálnou 360stupňovou víziou, ktorá sa realizuje prostredníctvom rozširujúcej sa siete maloobchodných predajní a veľkoobchodných miest po celom svete.

Rytiny gravírovania KARL sa používajú všade, kde je to možné, aby pridali osobný dojem a zdôraznili značku.

• Väčšina štýlov je navrhnutá tak, aby ich bolo možné prispôsobiť rôznym požiadavkám zákazníka.

• Väčšina predmetov je vyrobená z vysoko kvalitnej mosadznej zliatiny.

• Vždy, keď je to možné, sa používa proces odlievania vosku. Je to rovnaký postup, aký sa používa na výrobu šperkov zo zlata a platiny.

• KARL LAGERFELD sa vyznačuje rovnakými kvalitatívnymi normami pre elektrolytické pokovovanie ako ostatné módne značky v priemysle.

• Navrhnuté s krištáľmi od Swarovski®.

• Krištály Swarovski sú k dispozícii v nespočetných farbách.

Výrobky, tvary a veľkosti sú vyrábané podľa inovatívneho štandardu Advanced Crystal.

• Náušnice sú titán.

Materiály a starostlivosť

Značka Karl Lagerfeld využíva tieto materiály ako vysoko kvalitná mosadzná zliatina, pozlátenie, krištáľ Swarovski.

 Šperky KARL LAGERFELD skladujte v pôvodnom obale, aby boli chránené pred poškriabaním, škvrnami alebo inými poškodeniami.

  1. Ak je to potrebné, vaše šperky KARL LAGERFELD sa môžu očistiť jemným utretím navlhčenou handričkou a dôkladným vysušením.
  2. Šperky by nemali prísť do styku s vodou. Nevystavujte ich extrémnemu teplu ani dlhodobému slnečnému žiareniu.
  3. Vyvarujte sa kontaktu s morskou vodou, mydlom, pleťovým mliekom, parfumami, lakmi na vlasy, inými chemikáliami alebo farbivami.

Správna starostlivosť o šperky Karl Lagerfeld pomôže udržať krásu šperkov.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.