Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Neodolateľné novinky MICHAEL KORS Jar/Leto - 2016

Ak už vo svojej šperkovnici vlastníte kúsok značky Michael Kors určite viete, že tieto šperky vynikajú nielen kvalitou použitých materiálov, ale aj svojím šarmantným dizajnom. Výnimkou nieje ani nová kolekcia svetovo uznávaného návrhára. Tieto vkusné šperky sa stanú vašou každodennou súčasťou, na ktorú nedáte dopustiť.

Michael Kors prichádza s novou kolekciou, ktorá vás doslova omámi svojou charizmatickou eleganciou. A nielen vás, ale aj vaše okolie. Príťažlivé farby a rafinované línie navyše pašujú do kolekcie zmyselnosť a šarm. 

Oddajte sa trendy zelenej a sviežo vykročte do nového dňa. Kombinácia tejto podmanivej farby a pozlátenej ocele na náramkoch, náušniciach, retiazkach či prsteňoch tvorí dokonalý pár. Pohrajte sa s dĺžkou retiazky, aby dokonale vynikla na vašom dekolte - jednoducho božské.

 

 

Viete prečo je ružová neoddeliteľnou súčasťou novej kolekcie? Stala sa hitom tejto sezóny a navyše pozdvihuje ženské čaro. Tieto okúzľujúce šperky obohatené pravým ruženínom a emailom sú jednoznačne „must have“ - šperky, ktoré musíte mať. Pretože ružová patrí výsostne ženám.

Ak máte rada noblesu a neodoláte ani výraznejším šperkom tento set si zamilujete. Kontrast čiernej a krémovo-hnedej dodáva zlatej oceli bohémsky nádych luxusu. Zvádzanie nebolo nikdy jednoduchšie.

Staňte sa vlastnou návrhárkou a kombinujte retiazky, náramky, alebo prstene tak, aby vás vystihli čo najlepšie. Vrstvenie šperkov je kreatívna zábava, ktorá vám navyše dodá exkluzivitu a štýl. Šperk je predsa najdôležitejším doplnkom ženy.

Pri výbere šperku netreba zabúdať ani na hodinky, ktoré dotvárajú váš celkový outfit. Nadčasový dizajn hodiniek Michael Kors uprednostňuje uvoľnený mestský štýl a hladké línie. Nekonvenčný luxus im prepožičiavajú drobné zirkóny . Ak sa nebojíte extravagancie zvoľte odvážnejší kúsok v štýlových farbách, ktorý len pridá na vašej originalite.


Ak sa chcete stať nenahraditeľnou musíte byť jedinečná. Práve preto Michael Kors pre vás navrhol také šperky, ktoré vyzdvihujú ženskú krásu a charizmu. Dokážete odolať?

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.