Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Darček na Valentína? Šperk, ktorý si ju získa originalitou

V tomto článku vám nepovieme o netradičných a uletených darčekoch. Povieme vám o klasike, ale v inej, nevšednej forme. O šperkoch, ktoré na Valentína potešia každú romantickú dušu. 

Dodávajú pocit ženskosti

Šperky boli odjakživa symbolom ženskosti. Áno, je pravda, že v dnešnej dobe chcú aj muži vyzerať príťažlivo, a preto si kupujú náramky z chirurgickej ocele, hodinky či manžetové gombíky, ktoré skrášlia ich outfit. A takisto im pridávajú na sexepíle a mužnosti. Šperky na ženách sú však skvostom. Inak sa to ani povedať nedá. Podčiarkujú ich povahu, charizmu, autenticitu, krásu.

Darček na Valentína v podobe náramku, náhrdelníku či náušníc by mal vystihovať charakter vašej ženy, ale z istej časti je aj vaším vyznaním lásky. Preto pri výbere myslite na to, že šperk má byť nielen jej odrazom, ale aj vaším vyjadrením toho, ako si ju vážite. 

Celoživotné šťastie

Srdcia sú tým najčastejším motívom, ktoré sa spájajú s láskou a romantikou, ale zároveň vedia byť aj tým najväčším gýčom, aký existuje. Najmä na náramkoch a šperkoch a vtedy, keď je vaša žienka domáca náročná.

Ako teda darovať srdce, ale pritom nešliapnuť vedľa?

Šperky značky Folli Follie, ktoré sú čerstvou novinkou na slovenskou trhu, sa už 35 rokov pohrávajú s motívom štvorlístka v podobe sŕdc. Toto spojenie pridáva „nudnej“ tematike nový šmrnc a vyzerá naozaj úžasne. Štvorlístok Heart4Heart prinesie vašej priateľke alebo žene okrem radosti možno aj šťastie. Ak chcete byť skutočne originálni, podarujte jej náhrdelník s originálnym popisom, napríklad: „So mnou budeš mať celoživotné šťastie. :)

Darujem ti biely kvet – môžu ti ho závidieť

Môžeme povedať, že menej výrazné vzory šperkov sú vhodnejšie pre jemnejšie povahy, ale ak máte doma rebelku, ktorá radšej vytŕča z davu, viac sa poteší náhrdelníku, ktorý si na nej už zďaleka každý všimne. 

Páči sa vám tento výrazný šperk s kvetom Santorini, ktorý je druhým typickým motívom značky Folli Follie? Náhrdelník je dlhý až 80 cm, a preto sa hodí k topom, ktoré priliehajú až ku krku. Tomuto typu náhrdelníku sa hovorí „Opera náhrdelník“. K šperku jej darujte venovanie, ale skôr také, nad ktorým vám neohrdne nosom.

Vyrobený iba pre ňu

Značka Folli Follie je výnimočná svojím dizajnérskym rukopisom. Náhrdelníky, náramky, ale aj náušnice ľahko nakombinujete tak, aby spolu všetko perfektne ladilo. Outfit vašej priateľky bude pôsobiť nielen jedinečne, ale aj jednotne.

Darujte jej šperk, ktorý bude s láskou vyrobený iba pre ňu. Šperky značky Folli Follie nájdete exkluzívne iba v troch predajniach Moloko na Slovensku – v Auparku, Avione a Eurovei v Bratislave. Samozrejme, dostupný je pre vás aj náš e-shop.

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.