Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Máte vo svojich šperkoch poriadok? Usporiadajte si ich podľa našich tipov

Chceli by ste mať šperky prehľadne zorganizované? Prečítajte si, ako ľahko im vytvoríte kráľovské miesto podľa svojich predstáv.

Šperkovnice rôznych veľkostí a farieb

Prvá možnosť, ktorou by sme začali, je šperkovnica. Na výber máte šperkovnice od výmyslu sveta – malé jednoposchodové, viacposchodové s otváracími bokmi, drevené, kožené, vintage, farebné,...Váš výber určite závisí od počtu šperkov, ktoré doma máte, od dizajnu, ktorý sa vám páči, ako aj od organizácie jej priestoru.

O tom, ako si vybrať šperkovnicu, sa môžete bližšie dočítať na našom blogu: Šperkovnice pre dievčatá: V čom je ukryté ich čaro?

Ak ste zvyknuté nechávať si šperky v priehľadnom vrecúšku v kúpeľni, môžete dosiahnuť to, že ich poškodíte. Nehovoriac o tom, že hľadať každé ráno tie, ktoré si chcete so sebou vziať, je poriadna otrava. Šperkovnica je omnoho praktickejší spôsob, ktorým, navyše, šperkom predĺžite životnosť. :)

Luxus od návrhára Thomasa Saba v čiernom koženom prevedení.

Využime, čo máme doma: Korková tabuľa

Všetci vieme, ako vyzerá korková tabuľa – poznáme ju ako nástenku, kde si môžeme zavesiť naše fotky, obľúbené citáty alebo pekné obrázky. Využiť ju však môžete aj ako organizér šperkov – na farebné špendlíky zaveste svoje poklady – šperky.

Ak máte veľkú korkovú tabuľu, spravte to systematicky – do hornej časti usporiadajte jeden náhrdelník vedľa druhého. Postupujte tak, aby sa navzájom neprekrývali a aby ste mali na každý náhrdelník bezproblémový dosah. Do spodnej časti umiestnite náušnice a náramky. 

korkova tabula

 

Stolný kalendár na náušnice

 

Určite máte niekde v „šuflíku“ zahrabaný stolný kalendár z minulého roka. Ak z neho vytrháte všetky listy, dostanete čistú plochu, do ktorej s nožnicami spravíte dierky. Do nich môžete poukladať vaše náušnice. Ak sa chcete vyhrať s pozadím kalendára, vezmite temperky a namaľujte ho načerveno či nazeleno. Taktiež ho môžete polepiť farebným papierom. S nulovou investíciou dosiahnete krásny výsledok. :)

stolny kalendar

 

Tisíce nápadov, stačí si vybrať

Originálnych nápadov na tvorbu vlastnej kreatívnej šperkovnice je neúrekom. Môžete využiť starý obraz, vešiak s háčikmi, strúhadlo na syr alebo jelenie parohy. Dávku inšpirácie zaručene nájdete na Pintereste.

Doprajte svojim šperkom miesto, aké si zaslúžia. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.