Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Najlepší návrhári šperkov na svete: Poznáte ich?

Je ich mnoho, ale iba tí najlepší zahviezdia v rebríčkoch prestíže a popularity. Návrhári šperkov. Prinášame vám päť zvučných mien zo šperkárskeho odvetvia, o ktorých je hodné sa dozvedieť viac. 

●    Tiffany 

Jedna z najvýznamnejších značiek šperkov na svete má sídlo v New Yorku a je známa už takmer 180 rokov. Jej zakladateľmi sú Charles Tiffany a John Young. Okrem luxusných dámskych šperkov rôzneho druhu a vychýrenej značky sa pýši aj vlastníctvom 128- karátového žltého diamantu, z ktorého vytvorili šperk s názvom Bird on a rock.

●    Bulgari

Vysoko uznávaná značka sveta – Bulgari alebo po latinsky Bvlgari, je z Talianska, konkrétne z Ríma. Svoju históriu začala písať v roku 1884, keď ju založil grécky dizajnér a imigrant Sotirios Bulgaris.

Okrem skvostných farebných drahohokamov, diamantov a zafírov tiež predáva hodinky, kabelky a parfémy. Vo svojom bohatom portfóliu sa hrdí kolekciou Serpenti, ktorej dizajn je inšpirovaný hadom.

●    Cartier

Z Ríma sa poberieme do ďalšieho hlavného mesta – Paríža a ešte stále zostaneme v 19. storočí. V týchto časoch vzniklo niekoľko módnych „trendsetterov“, medzi ktorých zaručene patrí aj Cartier. Treba povedať, že šperky od Cartier svietia v tých najvyšších kruhoch. Sú obľúbené v kráľovských rodinách po celom svete. 

●    Piaget

Je známy ako prestížnymi hodinkami, tak aj luxusnými náhrdelníkmi, náušnicami či prsteňmi. Georges Piaget, ktorý stojí za založením brandu, navrhol v roku 1957 aj prvé ultratenké hodinky Emperador. Šperky Piaget sú jedinečné šikovnou a prácnou ručnou výrobou, ktorá musí spĺňať tie najvyššie štandardy kvality. 

●    Hermes

Táto parížska značka, ktorá vzišla z hlavy dizajnéra Thierry Hermèsa, sa najskôr prezentovala predajom luxusných parfémov, šálov a tašiek a až v 50-tych rokoch 20. storočia pridala k svojmu portfóliu šperky. Dnes v nej nájdete spektrum rôznych materiálov a produktov, ktoré však, ako ostatné svetové značky, stoja nemalé sumy peňazí.  

Asi aj preto sa týmito luxusnými značkami radšej len pokocháme. :)

Pravdou však je, že luxus a eleganciu nájdete aj v iných menej drahých šperkoch, ktoré zapasujú vašej povahe či štýlu obliekania. Šancu nájsť takýto elegantný a jedinečný šperk od niektorého z výrobcov, ako je Thomas Sabo, Michael Kors alebo Ti Sento, máte aj v našom e-shope.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.