Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kolekcia TI SENTO na jar a leto 2017

Kolekcia s názvom COLLABORAZIONE je inšpirovaná našou potrebou obnoviť medziľudské vzťahy a spojenia. Odpojiť sa od sveta virtuálneho a opäť sa spojiť so svetom založenom na skutočných priateľoch a nezabudnuteľných zážitkoch. Hlavným motívom kolekcie je preto uzatvorený kruh a jej dizajn je založený na oválnych tvaroch, ktoré majú symbolizovať znovuobjavenú rovnováhu medzi týmito dvoma svetmi.

Porozumenie a prijatie samých seba je prvým krokom k otvorenosti a úprimnosti a prináša nám intenzívny pocit oslobodenia. Práve na tomto stavia podkolekcia LIBERATION a prináša šperky kruhových tvarov a jemných pastelovo modrých odtieňov, ktoré evokujú ľahkosť bytia. Letná vzdušnosť, sloboda a voľnosť je interpretovaná otvorenými náramkami alebo príveskami s dvoma kruhmi, ktoré sa aj napriek zdanlivej blízkosti nikdy nedotknú.

Podkolekcia EMBRACE v nás vďaka svojej ženskosti a jemne ružovej farebnej palete vzbudzuje túžbu rúcať medziľudské bariéry a naučiť sa prijímať rozdielnosť. Tá je reprezentovaná rôznymi farebnými odtieňmi, kameňmi, materiálmi a tvarmi, ktoré v zdanlivej odlišnosti vytvárajú dokonale vyvážený a estetický celok. Nová kolekcia TI SENTO teraz prináša možnosť kombinovať a vrstviť prívesky nielen na náhrdelníkoch, ale aj na náušniciach.  

Tú ozajstnú dovolenkovú náladu a potrebu úniku z každodennej reality vo Vás prebudí podkolekcia COMBINE. Žiarivé zirkóny a rozličné odtiene modrej, tyrkysovej a zelenkavej na brúsených krištáľoch pripomínajú odlesk slnečných lúčov na morskej hladine. Perleť, typická pre značku TI SENTO, sa v tejto kolekcii objavuje v tvare vlnky a jej jemný lesk je ódou nekonečnému moru. Nechajte sa unášať pokojnou atmosférou letného popoludnia a vychutnajte si čas strávený s priateľmi, spoločnosť Vám budú robiť aj krásne a nadčasové šperky TI SENTO.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.