Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Štýlové produkty CUBE exkluzívne na moloko.sk!

Kabelky, topánky a módne doplnky od svetových návrhárov, s ktorými sa budete cítiť ako žiadna iná, nakúpite teraz exkluzívne na MOLOKO e-shope.

O spoločnosti CUBE

CUBE predstavuje luxusný koncept módnych doplnkov, ktorý vznikol v roku 2008. V súčasnosti má všetky predajne lokalizované v Bratislave v nákupných centrách Eurovea, Aupark, Bory Mall a Avion.

Ženský svet

Predajne spájajú všetko, čo ženy milujú - kabelky, topánky a módne doplnky od svetových návrhárov. CUBE je výhradný predajca značiek VIVIENNE WESTWOODMARC JACOBS, FURLA a oficiálny predajca značiek MICHAEL KORS, DKNY a GUESS. Jedinečné spojenie svetových návrhárov dokáže splniť túžbu po dokonalej kabelke každej žene. CUBE neustále sleduje trendy v módnom priemysle a prináša na Slovensko módne značky medzi prvými. 

Ako žiadna iná

Firemné motto ”Like no other” vyjadruje jedinečnosť, na ktorú je kladený dôraz v každom detaile od výberu tovaru až po odborné poradenstvo poskytované zákazníkom. Zároveň je vyjadrením zážitku a výnimočného pocitu, ktorý si má každá zákazníčka odniesť z predajne. Cieľom spoločnosti CUBE je byť k zákazníkom stále bližšie, poskytovať im jedinečný výber módnych doplnkov, kvalitné poradentstvo a inšpiráciu.

Prečo CUBE a MOLOKO?

Pretože nás spája rovnaké nadšenie pre nádherné veci a radosť z toho, že vďaka maličkostiam robíme každý deň krajším. Vieme, že správny doplnok dokáže pozdvihnúť každý outfit na úplne inú úroveň. Rovnako ako dokáže starostlivo vybraný šperk zvýrazniť Vaše črty alebo vyčariť úsmev na tvári obdarovanej osoby. Preto či už hľadáte darček pre niekoho bílzkeho, alebo robíte radosť sebe, nikdy nebolo jednoduchšie nájsť všetko pod jednou „strechou“. 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.