Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Objavte zázračnú zimnú kolekciu PANDORA 2016

V novej kolekcii nás PANDORA sprevádza abstraktnou krásou pozemských a nadpozemských divov. Je skutočnou poklonou pani Zime a jemný biely jas zasneženej krajiny pretvára pomocou rôznych textúr do nových podmanivých tvarov. Pripomína nám pravého ducha Vianoc a prináša radosť z obdarúvania našich najbližších. 

Nebeské príbehy

Nočná obloha nám už po stáročia prináša potešenie z tajomná a nebeské príbehy napĺňajú našu predstavivosť o zázrakoch a kráse. Dovoľte novinkám od PANDORY, aby nadchádzajúcu zimu presvetlili mihotavou žiarou hviezd a majestátnym svetlom mesiaca. Kráľovsky modrá farba, evokujúca vyrovnanosť a pokoj, sa stretáva so striebristým jasom galaxií, ktorý je reprezentovaný nemenej úchvatnými zirkónmi. Pomocou korálok z novej kolekcie môžete jednoducho vyjadriť nekonečnú lásku, siahajúcu až na mesiac a späť, alebo sa iba nechať unášať kúzlom polnoci… 

Ľadové obrazce

Nič neprináša väčší pokoj ako ticho padajúce snehové vločky, vytvárajúce jedinečné umelecké diela. PANDORA vo svojej zimnej kolekcii zachytáva krehkosť rastlín a kvetov pokrytých čerstvo napadnutým snehom. Kryštály na korálkach pripomínajú obrazce, ktoré maľuje na okná mráz, či lesk cencúľov visiacich zo striech domov. Tieto ale odolajú aj dotyku Vašej dlane a budú Vám robiť radosť ešte dlhú dobu.

Kedysi považované v šperkárstve za faux pas, dnes dizajnéri s obľubou kombinujú rôzne vybrúsené kamene na jednom kuse šperku. Príkladom je aj táto kolekcia, kde sa na niektorých kúskoch stretávajú až 4 rôzne výbrusy v rôznych odtieňoch modrej farby, tak aby dokonale zachytili rozmanitosť a unikátnosť ľadových kryštálikov. 

Čaro Vianoc

Prebuďte sa do sviatočného rána s pocitom radosti, šťastia a pohody. Užite si dni strávené s rodinou a priateľmi a pripomínajte si tieto chvíle naveky s rozkošnými príveskami na Vašom náramku PANDORA. Pani Clausová je stelesnením pohostinnosti a domova voňajúcom po vianočných dobrotách, zatiaľ čo Santa Claus na saniach v nás prebúdza detskú zvedavosť a potešenie z rozbaľovania darčekov. 

s10001000 Koralka PANDORA Santa na saniach 792004CZ

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.