Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

10 moderných dekorácií do bytu elegantnej dámy

Neutrálne farby a čisté línie. Funkcionalita a dizajn na prvom mieste. Takto vyzerá moderný interiér, ale ako ho skĺbiť so ženskosťou? Musíte nájsť rovnováhu medzi teplom domova a vkusnou eleganciou. 

Najdôležitejším trendom v súčasnom interiérovom dizajne je vzdušnosť. To neznamená, že máte mať v obývacej izbe len sedačku a stôl. Znamená to, že ju nemáte zbytočne preplniť množstvom poličiek a skriniek. Jednoduché zariadenie môžete doplniť o kvetinovú tapetu alebo farebnú stolovú lampu.

Ďalším obľúbeným prvkom sú geometrické tvary a minimalizmus. Ak vás matematika strašila, geometrické tvary vás určite nebudú. Svoje miesto si nájdu v podobe zrkadiel alebo črepníkov. 

Moderný interiér, v ktorom vládne ženská ruka, by mal byť útulný, ale jednoduchý. Ukážeme vám, ktoré interiérové doplnky dokážu potešiť vaše oko a súčasne idú s dobou.  

Kreatívne steny na písanie

Tabule na písanie už dávno nepatria len do školských tried a stali sa obľúbeným spestrením mnohých domovov. Stenu na písanie môžete vytvoriť pomocou tapety alebo špeciálneho náteru.

instagram
instagram

Vkusné svietniky

Nech je priestor akokoľvek zariadený, svetlo sviečky z neho vždy urobí útulné miesto. S množstvom sviečok to ale nepreháňajte. Radšej uprednostnite kvalitu a dizajn pred počtom. Práve zaujímavým tvarom sa môže pochváliť svietnik na čajovú sviečku z ocele, doplnený Swarovski krištáľmi. 

Kozmetický stôl

Väčšina žien sa nezaobíde bez svojej obľúbenej kozmetiky. Keď máte dostatok priestoru, môžete si dovoliť aj kozmetický stôl. O chvíľu sa z neho stane vaše najobľúbenejšie miesto v byte. Čo sa týka dizajnu, vsaďte na retro, škandinávsky štýl alebo jednoduché biele odtiene.

instagram
instagram

Sklenené sošky 

Ak vás pri slove soška oblial studený pot a predstavili ste si zbierku porcelánových sloníkov, môžete zostať pokojná. Sošky z dielne Swarovski z brúseného skla sú mimoriadne vkusné a moderné. Svoje miesto si nájdu pri okne, kde budú premieňať slnečné lúče na farebné obrazce. 

Zeleň v podobe pralesa vo fľaši

Domácnosť pravej dámy sa nezaobíde bez kvetov a zelene. Okrem toho rastliny znižujú hladinu stresu, pôsobia upokojujúco a vytvárajú kontakt s prírodou. Ak vás už nebavia fialky na parapetnej doske, skúste novinku zo sveta mestských záhrad – prales vo fľaši.

instagram
instagram

Krištáľové poháre na víno s kamarátkami

Ak nemáte deti, prípadne viete bezpečne skryť drahšie doplnky z ich dosahu, investujte do kvalitných pohárov. Poháre z dielne Swarovski so základňou z číreho krištáľu majú moderný dizajn a každá návšteva si ich zaručene všimne.

 

Elegantná lampa

Jedným z bytových doplnkov, ktorý môže dokonale vyjadriť vašu osobnosť, sú stolové lampy. Ocení ich nejedna milovníčka kníh a dokážu vytvoriť romantickú atmosféru. Môžete si vybrať elegantné, keramické, drevené aj kovové. Všetky sú momentálne v kurze. 

instagram
instagram

Trendy zrkadlo

Čo iné by sa mohlo nachádzať v prieniku ženského sveta a geometrického dizajnu než zrkadlá? Moderné zrkadlá by mali mať jemné rámy a pravidelné tvaryHodia sa do spálne, kúpeľne aj predsiene. 

instagram
instagram

Oceľová misa v minimalistickom dizajne

Potrebuje váš byt trošku luxusu? Prinesie ho exkluzívna dekoratívna misa Swarovski na drobné predmety z rúk dizajnéra Helleho Damkjæroma. Tento doplnok v sebe spája všetko – minimalizmus, čistotu, funkcionalitu a nestarnúci dizajn.

Kvetinové vzory na tapetách i vankúšoch

Ak sa aj napriek všetkej snahe váš interiér stále nepodobá na ten, ktorý ste si vysnívali, skúste pridať zopár kvetinových vzorov. Pôsobia mimoriadne žensky a nežne. Uprednostnite veľké vzory a zvoľte si iba jeden, maximálne dva doplnky, na ktorých sa budú nachádzať. 

instagram
instagram

Pevne veríme, že sme vás inšpirovali a už teraz rozmýšľate nad vhodnými doplnkami do vášho bytu. Ak vás oslovili spomínané elegantné bytové doplnky Swarovski, ich kompletnú ponuku nájdete v e-shope Moloko, ale aj vo viacerých kamenných predajniach. Tešíme sa na vašu návštevu. 

 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.