Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Novinky Thomas Sabo na jeseň/zimu 2016

Krásne vyznanie „Navždy spolu“ je hlavným mottom novej kolekcie značky Thomas Sabo. Pretože láska existuje... vďaka Tebe! Čo dokáže lepšie symbolizovať hlboké a neoddeliteľné puto medzi dvoma zaľúbencami ako motív vzájomne prepletených kruhov? Elegantné náhrdelníky, náramky alebo prstene s gravírovaním sú skutočné klenoty a ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú alternatívu ku sladkým srdiečkam. 

Novinkou v kolekcii sú šperky posádzané žiarivými diamantmi. Ako sa hovorí, diamanty sú večné a preto najlepšie dokážu vyjadriť vzácnu a nekonečnú lásku dvoch sŕdc, ktoré bijú ako jedno. Tieto nadčasové kúsky sa dajú dokonale kombinovať s existujúcimi ikonickými modelmi – čo je presne v súlade s DNA značky Thomas Sabo!

Ozajstní trendsetteri určite ocenia kolekciu šperkov inšpirovanú dokonalou symetriou trojuholníka. Retiazky rôznych dĺžok a prstene geomertických tvarov sú navrhnuté tak, aby sa vzájomne dopĺňali a zapadali do seba, presne v duchu “Together forever”. 

Tak rozmanité a fascinujúce ako sám život: radujte sa zo života a lásky s unikátnymi príveskami v tvare mincí zo série Love Coins. Popusťte uzdu Vašej fantázii a vytvorte si šperk podľa Vašich predstáv! Na výber máte tri farebné varianty - striebornú, zlatú alebo ružovo-zlatú, tiež rôzne tvary a obľúbené symboly, ako napríklad strom života, ochranná ruka Fatimy, romantické srdiečko, či znak nekonečna. Pri ich zdobení zirkónmi je kladený vysoký dôraz na detail, preto na Vašom náramku určite krásne zažiaria. Pre kompletný look odporúčame doplniť elegantnou retiazkou s otáčavou mincou.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.