Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Prichádza jar 2018. Aké módne trendy má schované v kabelke?

Dni sú stále dlhšie, zima pomaly, ale iste stráca moc nad svetom. Ranný spev vtákov a slnečné lúče v nás prebúdzajú jarnú náladu. Módne domy na svojich prehliadkach už ukázali najnovšie trendy pre toto obdobie. Aby ste sa vo svete fashion noviniek zorientovali ľahšie, pripravili sme si pre vás výber toho najzaujímavejšieho.

Pohodlie športového oblečenia od Alexandra Wanga

Pohodlie, užitočnosť a funkčnosť. To sú kľúčové slová pre trendy, ktoré predstavil na jar 2018 svetoznámy návrhár Alexander Wang.

 

Celá kolekcia sa nesie v niekoľkých základných farbách, ako čierna, biela, sivá. Na odevoch sa objavujú tenké pásiky či malé grafické detaily. Veľmi trendy je vrstvenie a bundička či iný zvršok zaviazaný okolo pása. V kurze je naďalej denim a široké nohavice. Farebný akcent prinášajú červené doplnky v podobe výrazných kabeliek.

pinterest

Kvetinové a batikované motívy od Ralpha Laurena

Velikána módneho priemyslu Ralpha Laurena inšpirovala pri jeho tvorbe exotická Jamajka. Učarovali mu jej biele pláže a mystické modré pohoria. Vytvoril kolekciu ako vystrihnutú z prostredia jachtárskych klubov. 

pinterest

 

Pri predstavení najnovších trendov dominovala modrá a biela farba. Rozviate šaty, ktoré evokujú veľké, biele lodné plachty, sú nosnou kostrou jeho prehliadky. Všetko dopĺňali dominantné náušnice. Zo vzorov to bola batika a väčšie či menšie kvietky. Práve táto kombinácia v nás evokuje známu modrotlač. Zaujímavosťou bol fakt, že modelky boli počas prehliadky bosé.

pinterest

Nebojte sa nápadných obrázkových vzorov

Značku Prada určite nemusíme nikomu predstavovať. Na tohtoročnú jarnú sezónu si pripravila nevšednú kolekciu. Je inšpirovaná výtvarným umením.

 

Divoké kombinácie, ale i striedmosť sa objavujú vo farebných variáciách tejto značky. Spoločným menovateľom sú však výrazné motívy. Nájdeme medzi nimi predstaviteľov súčasného výtvarného umenia, akým je bezpochyby komix. Iné sú inšpirované dielami z 30-tych až 60-tych rokov.

instagram

 

 

 

Dovolenková móda počas všedných dní

Značka Michael Kors prišla s inovatívnou myšlienkou. Prečo sa necítiť ako na dovolenke aj počas všedných dní? Práve takýto dovolenkový pocit vniesla vo svojej novej kolekcii aj do bežného mestského prostredia.

instagram

Vo farbách dominujú azúrovo modrá, biela či piesková. Samozrejme, nezabúda ani na farbu roka 2018, ktorou je fialová. Nebojí sa používať ratanové prvky. Tie sa objavujú na kabelkách a nájdeme ich na platformách sandálikov.

instagram

Správnu plážovú náladu povzbudia aj plné podrážky z korku. Michael jednoducho vie, ako spríjemniť jarné mesiace ešte pred príchodom dovolenkovej sezóny.

Najnovšiu kolekciu na jar a leto 2018 od Michael Kors nájdete aj v našom e-shope Moloko a Cube. Či sa rozhodnete pre kvetinové vzory, športovú módu, alebo obrázky, nezabudnite, že dobre budete vyzerať len vtedy, keď sa tak budete aj cítiť!

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.