Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Čo vyradiť zo šatníka alebo ako nebyť out

Módne trendy prichádzajú a odchádzajú. To, čo bolo pred časom obrovským a obľúbeným hitom (a pre niekoho stále je), dnes už do šatníka nepatrí a urobíte lepšie, ak sa toho zbavíte. 

Reč je hneď o niekoľkých módnych prvkoch, ktoré si svoju slávu už odžili a je načase dopriať im zaslúžený odpočinok. V obchodoch je predsa toľko pekných nových kúskov, že je zbytočné nosiť niečo, čo na vás už nikto nechce vidieť.

Legínam ponechajte úctu

Legíny s potlačou už tiež patria niekde inde. Napríklad do škôlky a na základnú školu. Pokiaľ nepatríte do tejto vekovej hranice, odložte ich. Ako domáce oblečenie ich určite oceníte, ale to je tak všetko. Dospelá žena by mala zostať verná už len jednofarebným modelom, najlepšie v čiernej alebo v kombinácii s kožou/koženkou. 

Mladšie ročníky, ktoré sa neradi vzdávajú veselých kúskov, by si zase mali uvedomiť, že nie každej postave legíny lichotia a pri voľbe vrchnej časti oblečenia by mali voliť skôr dlhšie modely. Menej je predsa niekedy viac.

Žiadne džínsy s volskými okami

Aj vy niekedy rozmýšľate, či sú to vlastne nohavice, čo má na sebe okoloidúca slečna? Rockerský štýl je fajn, avšak aj rebelantstvo v móde má svoje hranice. A keď si pri dlhých džínsoch nie ste istá, či ste skôr oblečená alebo vyzlečená, verte, že je to zle. Príliš veľké diery na nohaviciach pútajú veľa pozornosti, no určite nie v pozitívnom zmysle. Máte také doma? Zožeňte si šikovnú krajčírku a ona s nimi už niečo vymyslí.

Vulgárne nápisy k dáme nepatria

Nápisové tričká a neónové farby tiež prenechajte školopovinným ročníkom. Veľavravné nápisy o tom, že presne takto ste vstali z postele a že všetko vám je fuk, prípadne neslušné slogany s vynechanými samohláskami, naozaj nepatria do šatníka normálnej ženy.

Pokiaľ sa nechystáte na tematickú párty, či na výlet s deťmi, nechajte doma aj neónové prvky oblečenia. A to, že do spoločnosti nepatria ani teplákové súpravy, snáď už ani nemusíme spomínať.

K vždy štýlovej výbave ženy patria aj doplnky. Vyberte si napríklad šperk z jesennej kolekcie Pandora a zaručene nebudete outsiderom súčasnej módy. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.