Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

SWAROVSKI Atelier

Objavte nádherný svet Atelier Swarovski  teraz už aj na www.moloko.sk.  

Príbeh jedinečnej zbierky Atelier Swarovski, začal už v roku 1900 spoluprácou s top módnymi domami ako Chanel a Dior. V roku 2007 Nadja Swarovski uviedla debutné kolekcie šperkov  v spolupráci s návrhármi ako Christopher Kane, Hussein Chalayan.

 

V súčasnoti Atelier Swarovski spolupracuje s mnohými mladými dizajnérmi, ktorí sa stali globálne uznávanými Jason Wu, Christopher Kane a Mary Katrantzou. Dvaja noví dizajnéri sa vyberajú každú sezónu a uvádzajú nové kolekcie do módneho kalendára.

”Je pre nás veľkým privilégiom spolupracovať s poprednými módnymi dizajnérmi, ktorí majú rôzny žáner tvorby. Každá interpretácia robí túto kolekciu šperkov jedinečnou, unikátnou a inovatívnou a s výsledkom sme nadmieru spokojní,” netajila svoje nadšenie viceprezidentka spoločnosti Nadja Swarovski.

Atelier Swarovski ponúka tvorcom jedinečnú platformu na remeselné spracovanie špeciálnych kúskov, ktoré kombinujú majstrovstvo, remeselné spracovanie krištáľu s jedinečnou víziou dizajnérov.

MARY KATRANTZOU

Renomovaná módna dizajnérka známa jej láskou k farbe a jedinečnej štruktúre, ktorá sa odráža aj v novej kolekcii pre Swarovski Atelier. 

Kolekcia pre Atelier Swarovski  priamo nadviazala na návrhárkinu RTW  kolekciu z jari 2018, ktorá je inšpirovaná mladistvým štýlom, geometrickou štruktúrou plnou farebných krištáľov Swarovski.

JASON WU

Newyorský dizajnér Jason Wu, ktorý si získal medzinárodnú pozornosť pred americkými voľbami, keď si jeho modely obliekla prvá dáma Spojených štátov amerických Michelle Obama, ktorá sa zoznámila s mladým módnym tvorcom prostredníctvom André Talley z redakcie Vogue. 

Jason Wu sa zaradil medzi  dizajnérov Atelier Swaroski, pre ktorú tak vytvoril svoju vlastnú líniu.

 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.