Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Štýlové ruksaky, ktoré by vám v šatníku nemali chýbať

Ruksaky prešli v móde veľkú diaľku od svojich skromných začiatkov ako tašky na knihy až po jeden z najvyhľadávanejších módnych doplnkov. Praktické a štýlové ruksaky sú najpredávanejším a najobľúbenejším doplnkom v súčasnosti. Ruksak je ideálny pre trendsetterky, ktoré chcú byť odlišné a zároveň sú neustále v pohybe.

Akú farbu či látku si vybrať?

Keď si predstavíte školský ruksak, prejdú vám cez telo zimomriavky. Veľký neforemný ruksak v tvare notebooku v čiernej alebo inej pochmúrnej farbe, ktorého účelom je uskladniť čo najviac kníh. Nové ruksaky sú však módne s elegantnou štruktúrou. Výber je pestrý od hravých FURLA ruksakov až po elegantné kožené ruksaky či transparentné ruksaky MICHAEL KORS ši MARC JACOBS.

Transparentné ruksaky

Transparentné kabelky, ruksaky aj topánky sú jasným trendom na rok 2019. No pripravte sa na to, že všetci uvidia vašu peňaženku, žuvačku a všetky cennosti. Obsah kabelky alebo ruksaku si nezabudnite preto pekne poukladať, predsa len ho bude vidieť.

 


Praktický a trendový ruksak FURLA CANDY CAKE S BACKPACK, ktorý je vyrobený z gumy a vytvorený s cieľom upútať pozornosť mladých ľudí, sa stal nakoniec jedným z najpredávanejších a najznámejších modelov kabeliek FURLA.

 

Ruksak MICHAEL KORS RHEA ZIP MD BACKPACK v priehľadnom spracovaní oživený logovou potlačou, viacnásobné priehradky na zips vám umožnia ľahko usporiadať všetky vaše potreby, zatiaľ čo okrúhla horná rukoväť a nastaviteľné ramenné popruhy ponúkajú množstvo štýlových možností na nosenie. 

 

Mini ruksaky 

Mini ruksaky sú štýlové a hravé. Nezaberú vám veľa miesta a môžete sa s nim s ľahkosťou pohybovať na festivale alebo v meste. Trend mini batohov mal svoj boom v 90. rokoch. Teraz oslavuje svoj veľký návrat a takmer všetci návrhári tieto rozkošné a praktické ruksaky zaradili do svojich kolekcií.

Malý ruksak MICHAEL KORS RHEA ZIP XS MSGR BACKPACK je perfektným doplnkom pre Váš bežný deň! Textilný materiál čiernej farby je oživený výrazným nápisom KORS a trendovými textilnými popruhmi s výraznými nápismi. Ruksak je doplnený kovovými zipsami v strieborných tónoch.

 

Špeciálna edícia venovaná Čínskemu Novému Roku oslní zlatistou farbou novinky MARC JACOBS MINI PACK SHOT. Výrazné kovové logo podčiarkujú dizajnové popruhy s potlačou. Vyberte sa s týmto štýlovým spoločníkom do víru veľkomesta!

Nylonové ruksaky 

Hlavnou prednosťou nylonových ruksakov je ich vysoká odolnosť. Nýlonový materiál je extrémne pevný, ťažko ho roztrhnúť a zároveň je veľmi ľahký a príjemný na dotyk. Spojenie týchto vlastností robí z nylónu skvelý materiál práve na športové ruksaky oblečenie a doplnky.

Moderný ruksak MARC JACOBS MINI BACKPACK TREK PACK je vďaka svojmu ľahkému nylonovému materiálu perfektným doplnkom na bežný deň. Jeden vonkajší priečinok a jeden hlavný priečinok so zatváraním na zips dávajú tomuto modelu veľa odkladacieho priestoru a krátka rúčka umožňuje nosiť ruksak nielen na chrbte, ale aj v ruke. 

Ako ich nosiť?

Spôsobov je hneď niekoľko, prehoďte ho cez rameno, uchopte ho cez hornú rukoväť a noste ho ako kabelku alebo klasicky na školáčku. Využitie takýchto ruksakov je rôznorodé. Vynosíte ho na jeseň a v zime do školy a naopak na leto je neoddeliteľnou súčasťou festivalov a dovolenkových zájazdov. Prehoďte ho cez rameno a vyberte sa za vašim módnym dobrodružstvom.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.