Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Príbeh jesennej kolekcie SWAROVSKI

Najnovšou kolekciou SWAROVSKI vyzýva ženy, aby vyjadrili svoj jedinečný štýl a rozpovedali svoj príbeh a to tým najštýlovejším spôsobom - trblietavým šperkom, hodinkami či doplnkom. 

Existuje nekonečne veľa spôsobov ako zažiariť s novou kolekciou SWAROVSKI Remix, ktorá mení spôsob vnímania klasických šperkov. Mixujte, kombinujte a spájajte šperky prostredníctvom neviditeľných magnetických uzáverov a vytvárajte tak milióny jedinečných kombinácií. Či už ide o elegantný náhrdelník, trendový choker, vždy môžete prispôsobiť dizajn šperku danej príležitosti a nechať tak vyniknúť Váš jedinečný štýl.
 Jednoducho zmeňte dizajn šperkov podľa Vášho dnešného štýlu a nálady s kolekciou SWAROVSKI Remix.

Magnetická príťažlivosť 

Magnetické uzávery na oboch stranách ponúkajú vzrušujúce nové spôsoby spájania a vytvárania nového vzhľadu šperkov. 

Milióny kombinácií 

Vyberte si z množstva rôznych dizajnov a experimentujte s nekonečným množstvom kombinácií.

 

Príbeh jesennej kolekcie SWAROVSKI

Kreatívna riaditeľka spoločnosti SWAROVSKI Nathalie Colin hovorí o novej kolekcii: "Šperky sú odrazom našej individuality, nášho osobného štýlu a vkusu. Cieľom spoločnosti SWAROVSKI je prostredníctvom šperkov podčiarknuť a rozžiariť osobný štýl žien po celom svete. Namixujte si kolekciu tak, aby ste vytvorili šperk, ktorý nikto iný nemá a ľahko ju môžete kedykoľvek prispôsobiť k novému outfitu."

V tejto sezóne do Remixu pribudla trblietavá novinka v podobe písmen z krištáľov SWAROVSKI, farebných kameňov podľa mesiaca narodenín a žiarivých symbolov.

Vyrozprávajte ten Váš príbeh pomocou písmen abecedy, ktoré sú ideálnym šperkom pre tých, ktorí milujú minimalistický štýl s maximálnym významom. Sentimentálne a symbolické šperky ako ruka hamsa, symbol mesiaca či hviezd sa dostávajú do centra pozornosti.

Hlavné posolstvo kolekcie  SWAROVSKI je osláviť jedinečnosť žien po celom svete a vyzdvihnúť ženy aby žiarili jasne a podelili sa o svoje iskrenie so svetom.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.