Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Privítajte jesennú kolekciu Dyrberg/ Kern 2015

Dizajnéri značky nám už tradične predstavujú hneď niekoľko podkolekcií, z ktorých každá nesie iný odkaz. Na úvod môžeme spomenúť výraznú Astrale, ktorá doslova rozžiari hviezdy vo vašich očiach. Hlavným ťahúňom sú v jej prípade nadrozmerné krištále Swarovski ako centrálny prvok šperku. Výnimočné sú aj tvarom, ktorý predstavuje niečo medzi oválom a obdĺžnikom.

Saturn vás zase prevedie nekončiacim vesmírom v podobe do hladka brúsených a leštených polodrahokamov v tajomných šedých odtieňoch, čarovnej ružovej a výraznej zelenej farbe. Šperky s týmito kameňmi pôsobia veľmi moderne a luxusne, krásne sedia a zvýraznia vašu ženskosť. 

S podkolekciou Corona budete kráľovnou kdekoľvek sa objavíte. Mohutné náhrdelníky a náramky doplnené elegantnými náušničkami odvedú skvelú prácu. Kúzelná farba nočnej oblohy vás nekompromisne chytí za srdce a budete chcieť aspoň jeden kúsok. Pridajte k tomu lesk brúsených krištálových korálok a dokonalý doplnok je na svete.

Ak hľadáte doplnky do práce, na bežný deň a naozaj univerzálne modely, New Modern vám to všetko dá. Jednoduchý lesk kovu a elegancia krištáľov sú skvelou kombináciou ku všetkému. Hladké ladné línie týchto šperkov ulahodia vašej predstave o šperku na každý deň.

Dyrberg/Kern pokračuje tiež v úspešných kolekciách s motívmi reťazí, visiacich zámkov a samozrejme perličiek. Všetky tieto motívy šperkov sú v úplne novom šate, pričom sa ich podstata posunula na vyššiu úroveň. Dizajnéri značky mali naozaj plodné obdobie a zaručujeme vám, že sa vám zapáči všetko. Smelo kombinujte jednotlivé podkolekcie a vrstvite šperky, pretože tak budete túto sezónu zaručene „in“.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.