Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Man Ray ako inšpirácia pre DYRBERG/KERN

Ovplyvnené umeleckým svetom z minulosti

Novú podkolekciu inšpiroval americký umelec Man Ray. S jeho módnymi fotografiami sa stal majster avantgardy 20. storočia. I značka Dyrberg/Kern našla inšpiráciu v jeho múze Nancy Cunard. Ako i v jeho dielach, tak i v novej podkolekcii cítiť nadčasový štýl, eleganciu a šmrnc. Veľké množstvo náramkov rôznych veľkostí dodáva celému len čerešničku na torte.

 Man Ray ponúka...

Vyberať si môžete zo šperkov ozdobenými zlatými alebo striebornými aplikáciami. Ak máte radšej jednoduchosť, ale i rafinovanosť, budú sa vám páčiť tri náramky spojené retiazkou s medailónikom. Posledný typ je reťazového charakteru v rôznych variantoch. Kombináciou všetkých druhov náramkov, získate maximálny efekt. Výnimočné sú aj náhrdelníky a náušnice vo viacerých farbách a motívoch.

 Očarí vás farebná prirodzenosť!

Smotanová slonovina, tmavo hnedá korytnačka či lesklá čierna živica. V jednoduchosti je krása, ale tu nájdete navyše aj štýl, ktorý neumiera. Podkolekcia Man Ray dáva rázny dôraz na obrovské náramky, robustné náhrdelníky a skvostné náušnice kruhového tvaru. Bohaté zápästia plné jedinečných šperkov určite ozvláštnia každý outfit.

 Drobnosti, ktoré ozvláštnia

Lesklé zlaté alebo strieborné cvoky, guličky, plechy, reťaze a rôzne kryštáliky premenia tieto šperky na majstrovské diela. Zoberte si ich na voľno-časové, ale i na elegantnejšie príležitosti. Stačí to len správne nakombinovať! Tieto robustné šperky Man Ray noste s teplými úpletmi, luxusným kašmírom, čiernymi minišatami alebo rifľami a sakom.

Staňte sa aj vy múzou!

Jedinečnosť, nadčasovosť, elegancia, prirodzenosť a mohutnosť šperkov. To je päť faktorov, ktoré charakterizujú túto výnimočnú podkolekciu. Vyberte si aj vy vlastný doplnok a staňte sa nadčasovou ženou.  

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.