Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Ako sa fotila imidžová kampaň pre Moloko 2014

 

 

Keď sa dajú dokopy talentovaní ľudia...

Moloko ligotavé skvosty, kreatívne KAT grafické štúdio, talentovaný Lukáš Kimlička a v neposlednom rade ohnivý pohľad Karolíny Chomistekovej. Keď sa stretne perfektný tím, výsledok je zaručený.

 

Plán sa stal skutočnosťou

Hlavnú ideu a postprodukciu mali na starosti chlapci z KAT Graphic Design Studio. Dlhé dva mesiace sa vyberalo z viacerých rôznych konceptov a nápadov aby sa našlo konečné vizuálne riešenie.

Chceli to poňať tak trochu inak, aby to nebolo celkom bežné, ale naopak jedinečné a zaujímavé. Mali v pláne dosiahnuť efekt zrkadlenia, kde bude mať modelka tri odrazy. Na každom odraze boli iné šperky, čiže vidieť trikrát tú istú ženu, ale rozličné šperky na každom zrkadle. Keďže plán imidžových vizuálov bol dosť náročný, fotenie bolo neľahké a trvalo vyše sedem hodín. Nuž výsledok stál za všetku prácu.

 

Talent v každom smere

Mladý módny návrhár Lukáš Kimlička tiež zohral dôležitú úlohu. Nielenže robil fotografa, ale aj styloval, líčil a upravil vlasy modelke a zároveň víťazke Miss Slovensko 2013 - Karolíne Chomistekovej. Celý tento príbeh sa odohrával priamo u Lukáša v ateliéry, kde kolovala priateľská atmosféra, skvelá spolupráca tak medzi fotografom a modelkou, ako aj celom tíme.

 

 

Aké šperky sa použili?

Na fotografiách je vidieť rozmanitosť módnych doplnkov, ktoré Moloko ponúka. Obrovské prstene, originálne náušnice, robustné náhrdelníky a naskladané náramky každého druhu. Cítiť, že všetko má svoje miesto. Každý jeden set šperkov má svoj jedinečný príbeh, ktorý vás oslní svojim leskom a štýlom. Použili sa hlavne šperky v ružovom zlate, hrubé, ale i tenké reťaze s príveskami, nadčasové perly či visiace alebo jemné náušničky.  

Oblečenie bolo veľmi precízne vyberané, aby nezatienilo krásu šperkov, ale aby bolo jemným doplnkom celej fotografie. Karolína mala oblečený čierny kožený korzet, ktorý jej dodával elegantný a prirodzený šmrnc.

Ak ste ešte nevideli nový vizuál MOLOKO, tak neváhajte a navštívte našu predajňu v AUPARKU alebo EUROVEI v Bratislave a presvedčte sa na vlastne oči ako krasne zapadá medzi naše krásne šperky. Tešíme sa na Vás.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.