Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Oslávte priateľstvo s novou kolekciou PANDORA

Na pomedzí letnej dovolenkovej zábavy a jesenného návratu do pracovnej reality prináša PANDORA kolekciu plnú farieb a energie, ktorá oslavuje jeden z najcennejších zväzkov – skutočné priateľstvo. Pripomeňte si všetky legendárne momenty a neopakovateľné chvíle, ktoré ste spolu s Vašimi priateľmi zažili a na ktoré nikto z Vás nezabudne! 

Strieborné šperky PANDORA s ručne dokončovanými detailmi budú štýlovým doplnkom pre Vás a Vaše kamarátky. Rôzne symboly, miniatúrne ikony či gravírované texty symbolizujú nekonečné benefity priateľstva: vzájomnú dôveru, podporu a lásku, spoločné záujmy a ciele, a v neposlednom rade skvelé zážitky a zábavu.

Vyberte si nové korálky alebo prívesky s motívom srdca, stuhy, hviezdy alebo medvedíka, a pripomeňte si jediným pohľadom na ne všetkých, na ktorých Vám záleží.

Novinkou v kolekcii PANDORA sú textilné náramky v šiestich sýtych aj neutrálnych farbách, inšpirované tradičnými náramkami priateľstva. Podľa starej tradície, obdarovaný si má pri uväzovaní náramku na zápästie niečo priať a potom náramok nepretržite nosiť. Až keď sa náramok úplne opotrebuje a sám spadne z ruky, prianie sa vyplní.

Náramky PANDORA majú síce nové a jednoduché zapínanie, ale dúfame, že ich tak ľahko nestratíte a vydržia Vám celú večnosť – tak ako Vaše priateľstvo. Môžu poňať tri až štyri korálky a sú ideálne na vzájomné kombinovanie a vrstvenie. Ak ste hľadali ideálny darček, ktorý poteší každého, práve ste ho našli!

Medzi jeden z našich najobľúbenejších dôvodov stretnúť sa s kamoškami patria nepochybne babské jazdy. Keď sa spoločne chystáme von a prehádžeme pri tom všetky skrine, keď kráčame vyfintené mestom a všetky oči sú na nás, keď žmurkáme na barmana aby nám namiešal tie najlepšie drinky a keď sa náš smiech ozýva prázdnymi ulicami spiaceho mesta... Oživte Vaše spomienky na noci, z ktorých si možno nič nepamätáte, pomocou ligotavých a glamour príveskov PANDORA! Bez červeného rúžu a žiarivých doplnkov nemôže predsa začať žiadna poriadna párty!

MEDIUM PA17 SPS GLAMOUR NIGHT 05 RGB

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.