Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Najlepší darček na výročie? Vaša pozornosť a ľúbezný šperk

Hodiny strávené na internete, hľadanie inšpirácie v časopisoch alebo malý súkromný prieskum v okruhu priateľov. Aj to sú spôsoby, akými vyberáme vhodný darček na výročie pre partnerku. Chceme, aby darček potešil a zároveň odzrkadľoval naše city k obdarovanej osobe. Pre akú formu daru sa teda správne rozhodnúť?

Dnes je na trhu nespočetné množstvo produktov, ktorými by ste hravo zaplnili darčekový kôš. S pripojením gratulačnej kartičky by ste tak v priebehu pár minút zahodili tento problém za hlavu. Taký darček síce poteší, ale nevypovie vôbec nič.  Akými pravidlami sa teda riadiť?

Venujte svoj čas

Nie je nič cennejšie ako venovať nezaplatiteľnú komoditu – svoj čas. Ukážte, že s oslavou udalosti, akou je výročie, ste si dali skutočne záležať. Predovšetkým ženy ocenia, keď si ich partner dá námahu pri výbere vhodného daru. Šperk je oddávna prostriedkom, ktorý poteší a rozžiari mnohé ženské tváre.

Osvedčená klasika – kvety

Krásnou kyticou s osobným venovaním, ktoré milovanej osobe povie všetko dôležité, nikdy nič nepokazíte. Skúsený kvetinár vám určite s výberom tých správnych kvetín pomôže.

Čokoládové bonbóny

Súčasný trh ponúka veľké množstvo nádherne zabalených krabičiek s bonbónmi. Existuje vôbec človek, ktorého by čokoláda nepotešila? Ak poznáte obľúbenú značku svojej polovičky, máte vopred vyhraté.

Vyjadrite to v šperku

Dajte najavo, že vám na obdarovanej osobe záleží prostredníctvom symbolov v šperkoch. Šperkom v tvare srdca vyjadríte, že vaše city nechladnú.

Symbolom nekonečna zase vyjadríte, že čas, ktorý môžete stráviť s vašou drahou polovičkou, vám nestačí. Či už retiazka s príveskom, náramok, alebo náušnice, s týmito symbolmi rozhodne nič nepokazíte.

Neviete sa rozhodnúť? Kombinujte

Neviete sa rozhodnúť pre konkrétny symbol? Alebo je toho viac, čo chcete povedať a vyjadriť? Vhodným darčekom pre nerozhodných je náramok Pandora, na ktorý je možné neskôr doplniť koráliky všelijakých druhov – sklenené guľôčky, srdiečka alebo prívesky so špeciálnym významom

Vytvoríte tak jedinečné a originálne kombinácie.Ďalšie koráliky môžu byť spomienkou na nejaký výnimočný okamih, alebo jednoducho len darčekom pre radosť. Navyše, v budúcnosti budete mať vždy jeden nápad na dar v zálohe.

Pozornosť na nezaplatenie

Vybrať darček na výročie nemusí byť žiadna veda. Obdarujte milovanú osobu krásnym šperkom vhodným spôsobom. Napríklad aj odovzdanie darčeka pri raňajkách do postele má predsa svoje čaro. Veď pozornosť milovanej osoby je na nezaplatenie.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.