Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Ako sa obliecť na ples v roku 2018? Pozrite si 7 nádherných outfitov

Udržať krok so stále sa meniacimi trendmi nie je jednoduché. Ako sa obliecť na ples v roku 2018? Čo je absolútne in? Aké doplnky zvoliť? Nechajte sa inšpirovať a zažiarte. 

Rozkvitnite ako lúka

Prírodné motívy sú veľmi trendy. Pozornosť módnych znalcov si túto sezónu zaslúžia hlavne kvetinové vzory. Objavujú sa na šatách i doplnkoch. Nebojte sa siahnuť po farebných a veselých prevedeniach.

Aby celkový dojem pôsobil ucelene, vyvážte vzor jednoduchšími šperkami. Eleganciou a precíznym spracovaním sa vyznačujú kolekcie značky Ti Sento. Dodajú dámsky look ihravým kvetom.

A post shared by (@womens_fashion____) on Jan 14, 2018 at 8:31am PST

Decentná tmavá nemusí byť nuda

Tmavé farby sú vzorom nestarnúcej elegancie. Klasika vo forme čiernej, tmavej modrej či zelenej sa tento rok spestruje decentným zdobením. Tými sú drobné kvety či obrazce. Pri tomto type róby si môžete dovoliť i výraznejšie doplnky. Slovenská dizajnérka Petra Toth vyrába presne také šperky.

Bohaté tylové sukne sú stále in

Len máločo vám dodá takú nežnosť ako bohato riasená tylová sukňa. Už niekoľko sezón sa teší svojej obľube. Inak tomu nebude ani v tejto. Krásne ju dopĺňajú napríklad šperky vo farbe ružového zlata. Tie sú túto sezónu veľký hit.

 

Výšivka nemusí byť len ľudová

Tak, ako ostatným rokom kraľovala čipka, tento rok to je výšivka. Nemusí ísť len o klasickú, ako ju poznáme z ľudových krojov. Výšivku prezentujú svetové módne domy v rôznych formách. Tie odvážnejšie dámy ju môžu kombinovať s výraznými doplnkami, napríklad ručne vyrábanými kúskami pod značkou LK-Leetal Kalmanson

 

Asymetria nie je len pre grécke bohyne

Móda asymetrických ramien na šatách už nejakú dobu trvá. Nemusíte sa báť zvoliť takýto outfit na aktuálnu plesovú sezónu. Nakoľko pri tomto type šiat je dekolt väčšinou z časti zakrytý, investujte do náramkov a výrazných prsteňov či náušníc.

Metalické odtiene hlásia návrat

Metalické farby a lesk sa nám v pravidelných intervaloch vracajú. Ak zvolíte šaty, make-up či doplnky týchto odtieňov, určite to nebude krok vedľa. Nenápadnými, ale vkusnými doplnkami svoju vizáž pekne uzemníte. Určite budete neprehliadnuteľné.

A post shared by MENSXP (@mensxpofficial) on Jan 12, 2018 at 11:49pm PST

Pastelové farby dodajú ženskosť

Ak sa necítite dobre v tmavých farbách, máme pre vás dobrú správu. Svieže pastelové farby hrajú prím na svetových mólach. Rozžiaria nejednu dámu. Rozhodne neplatí, že takéto odtiene sú len pre študentky stredných škôl. Krásne sa k nim hodia perly.

 

Veríme, že vás naša galéria inšpirovala. Aj vďaka nej sa ľahšie zorientujete v trendoch tejto sezóny. Nezabúdajte, šperk a úsmev sú najlepšími priateľmi každej ženy.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.