Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Moderné ruksaky: trendy spôsob, ako si šetriť chrbát

Stačí sa prejsť po ulici a určite vám neunikne jeden fakt –dievčatá a dámy rôznych vekových kategórií podľahli módnym ruksakom. Stretnete ich naozaj na každom kroku. Ruksaky nájdete v ponuke veľkých a slávnych módnych domov, ale aj v čínskych obchodoch. Tomuto trendu skrátka neuniknete.

Dávno neplatí staré zaužívané, že ruksaky patria len na turistiku do lesa. Ak chcete byť šik, nemôže vám chýbať minimálne jeden takýto kúsok. Nielenže udržíte krok s módou, ale poďakuje sa vám i vaša chrbtica. 

Vďaka dvom uškám je váha rovnomerne rozmiestnená, a tak nie je ani jedno rameno namáhané viac než to druhé. Krásne držanie tela bez bolestí chrbtaje to, po čom túži nejedna. A bonus? Obe ruky máte voľné a nezavadzia vám žiadna, hoci krásna, kabelka.

 

Naozaj sa nestáva často, že je in niečo, čo je tak veľmi pohodlné a praktickéako práve ruksak. Keď už viete, prečo siahnuť práve po ňom namiesto obľúbenej kabelky, pozrite sa, ako sa so spracovaním popasovali módni návrhári.

Michael skrátka nesklame

Dámy, odpusťte nám to žoviálne oslovenie Michael. Samozrejme, ide o samotného veľkého Michaela Korsa. My v Moloku máme vďaka jeho kolekciám pocit, že nám úplne rozumie a vždy príde s niečím, čím nám brnkne na tú správnu strunu.

Tentoraz je to kolekcia ruksakov. Hneď niekoľko ich nájdete u nás, v e-shope Moloko. Okrem mena výrobcu ich spája kvalitné kožené spracovanie ačisté línie, ktoré sú trendom tohto obdobia. Jedným z najobľúbenejších je Rhea Zip XS MSGR Backpack. Má krásne zlaté detaily. Vďaka svojim nastaviteľným uškám ho môžete nosiť hneď na niekoľko spôsobov.

Jeho väčšou alternatívou je Rhea Zip MD Backpack. Je určený pre tie z vás, ktoré so sebou rady nosia viac vecí ako len mobil, peňaženku a kľúče. Je vyrobený z mäkkej kože so striebornými detailmi. Vďaka viacerým priehradkámbudete mať možnosť udržať si vo veciach poriadok. A že sa hodí na cestovanie? To je hádam každej úplne jasné. 

Do tretice vám predstavíme Mott SM Backpack. Tento čiernobiely krásavec sa hodí naozaj ku všetkému. Veľa úložného priestoruz neho robí ideálneho spoločníka na bežné dni. Kvalitne spracovaná hrubá zrnitá koža je jasným dôkazom, že vám tento skutočne nadčasový kúsok vydrží niekoľko sezón.

Módne ruksaky predstavuje aj Marc Jacobs

Trend ruksakov neunikol ani ďalšiemu z módnych dizajnérov, Marcovi Jacobsovi. Tento velikán z módneho priemyslu nás pravidelne inšpiruje zaujímavými počinmi. V jeho tvorbe cítiť vkus, eleganciu, ale aj odvahu experimentovať. 

Niekoľko krásnych vecí od neho nájdete aj v ponuke u nás, napríklad ruksak s názvom Spotted Lily Printed Biker. Je z ľahučkého nylonového materiálu, čo ocenia všetci odporcovia výrobkov z kože. Jeho hravé a veselé farby sú ako predurčené na jar. Zdobia ho exotické kvety a vonkajšie priečinky uzatvárateľné na výrazný zips. 

Nech si už vyberiete akýkoľvek ruksak, milé dámy, sme si istí, že vďaka nemu budete trendy a štýlové. Tak ukážme spolu celému svetu, že skutočná znalkyňa módy nemusí mať vždy len kabelku!

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.