Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

10 valentínskych darčekov pre muža, ktorými nepohrdne ani váš princ

Máte čerstvý vzťah a chcete svoju polovičku na Valentína obdarovať drobnosťou alebo už po rokoch strávených spolu strácate fantáziu? Tieto valentínske darčeky pre muža sú skvelými tipmi, ako ho potešiť.

Ako vybrať ten správny valentínsky darček pre muža?

Keď vyberáme dar, vždy myslime na to, čo má obdarovaný rád. Pri vyberaní toho vhodného valentínskeho darčeka by sme tiež mali prihliadať na dĺžku a vážnosť vzťahu.

Ak sa poznáte krátko, vášho milého poteší drobnosť, ak ste spolu dlhšie, investujte do drahšieho daru. Valentín je oslavou lásky, preto sa nebojte siahnuť po daroch, ktoré sa lásky tematicky dotýkajú.

Čo kúpiť, aby ste neprestrelili, alebo, naopak, nekúpili darček, ktorý bude nedostačujúci? Poradíme vám.

Niečo malé, čo poteší čerstvú lásku

Ste spolu krátko, ale chcete mu ukázať vašu náklonnosť? Darujte mu niečo drobné. Aj keď Pandoru poznáme ako značku hlavne pre ženy, nájdeme v jej ponuke šperky i pre pánov. Korálka značky Pandora v tvare srdca je ideálna ako valentínsky darček pre muža. Vašu lásku vyjadríte tiež príveskom Thomas Sabo v tvare srdca.

Dar, ktorý prezradí vaše city

Chcete mu valentínskym darom ukázať, že je vaším celým svetom? Potom je skvelou voľbou prívesok Thomas Sabo s motívom zemegule. To, že je vaša láska nekonečná, prezradí prívesok v tvare nekonečna.

Láska, miláčik, zlatko… Takto bežne oslovujeme naše drahé polovičky. Vravíte mu, že je vaším anjelom? Obdarujte ho príveskom Thomas Sabo v tvare anjelského krídla zo striebra a zirkónov. Červeno-strieborný náramok s nápisom I Love You vyzná vaše city za vás.

Milovník elegantného umenia bude nadšený z luxusného pera, ktoré je nielen vkusným, ale aj praktickým valentínskym darčekom pre muža. Swarovski Roller pero, vyplnené 1200 čírymi kryštálmi, je trefou do čierneho.

Drobné šperky, ktoré ocení 

Strieborný držiak na prívesky Thomas Sabo Charm Club slúži ako spojovací prvok na strieborné retiazky, kožené náhrdelníky a textilné šnúrky. Váš drahý tak môže spojiť darčeky, ktoré od vás v minulosti dostal, alebo na ktoré sa môže ešte len tešiť.

Vážny valentínsky darček pre vážny vzťah

Keď už to so svojím drahým ťaháte nejaký ten piatok, vyberte mu hodnotnejší valentínsky darček, ktorým sa bude pýšiť roky. Náramkové hodinky sú skvelou voľbou. Pánske hodinky Thomas Sabo Rebel Spirit v zlatej farbe si zamiluje. Uprednostňuje skôr striebornú farbu? Obdarujte ho na Valentína modelom náramkových hodiniek Thomas Sabo v striebornej a čiernej farbe.

Vyberte ten správny valentínsky darček pre muža, ktorý ukáže vašu lásku. Navštívte naše kamenné predajne, alebo si prezrite ponuku nášho eshopu.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.