Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Privítajte jar s novou kolekciou TI SENTO

Nová kolekcia šperkov TI SENTO MILANO na jar a leto 2018 rúca všetky doterajšie pravidlá. Odviažte sa, nasledujte svoj inštinkt a nechajte sa viesť vlastnou fantáziou. Prežite ideálny deň, ktorým Vás budú sprevádzať krásne a nápadité šperky.

Brand new day

Predstavte si, že sa budíte na jemný dotyk slnečných lúčov, ktoré nakúkajú do miestnosti pomedzi ľahké závesy. V záhrade za oknom počuť veselý spev vtáčikov, ktorý Vás núti vstať z postele a vyjsť v ústrety novému dňu plnému zážitkov. Atmosféru skorého rána a sviežosť jari zhmotňuje kolekcia šperkov v jemných farbách, tvarom imitujúca kvapky rosy a lupene prvých kvetov.

Stavte na tieto strieborné šperky zdobené žiarivými zirkónmi a kameňmi vo sviežich ľadovo bielych až belasých odtieňoch, ktoré sa dajú jednoducho kombinovať. Jarnú náladu Vám vykúzli aj set inšpirovaný kvietkami sedmokrásky. Doplňte malé napichovacie náušničky napríklad dlhým náhrdelníkom s rovnakým motívom, ktorý Vášmu outfitu okamžite dodá potrebnú žiaru.

Capture moments

Ako sa slnečné ráno pomaly prehupne do obeda a teploty stúpajú, je načase nahodiť sa do bielych letných šiat a vyraziť s kamoškami na obed do mesta. A prečo si dnes nedopriať ustrice so šampanským? Život je príliš krátky na to, aby sme si ho poriadne neužili!

Táto podkolekcia šperkov TI SENTO je inšpirovaná bublinkami a prímorskou atmosférou. Letnej farebnej palete dominuje výrazný odtieň tyrkysovej, ktorú skvele dopĺňa hodvábne biela perleť a žiarivo žlté zlato. Nebojte sa kombinovať tieto tri farby vrstvením náramkov alebo prsteňov, pristanú opálenej pokožke a prinesú Vám tú pravú dovolenkovú náladu.

Golden glow

Ako sa Váš ideálny deň sa chýli ku koncu, ešte sa na chvíľu sa zastavte a vychutnajte si zlatú hodinku. Tú chvíľu, kedy pomaly zapadajúce slnko zalieva mesto tou najkrajšou a najteplejšou žiarou, všetky farby sú najintenzívnejšie a vzduch najvoňavejší. Pri návrate domov Vás ešte čaká objatie a sladká vôňa ruží od Vašej lásky. V mysli si prehrávate zážitky uplynulého dňa a utvrdzujete sa v tom, že život je krásny...

Romantickú atmosféru letného večera zosobňuje podkolekcia šperkov TI SENTO v jemných ružových tónoch a oblých organických tvaroch. Novinkou sú výraznejšie prívesky či náušnice s kameňmi v tvare kvetinových púčikov. Trendový telový odtieň je v kombinácii s ružovým zlatom tou ideálnou voľbou pre všetky farebné typy pleti. S novými prsteňmi pribudli aj nové možnosti na ich vzájomné kombinovanie a miešanie rôznych farieb, kameňov či textúr.

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.