Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

PANDORA rozkošní spoločníci

Pandora vás nenechá ani chvíľu na pokoji a pred veľkou jesennou kolekciou si pre vás pripravila medzikolekciu, ktorá vás chytí za srdce. Prináša vám ďalšiu várku nových korálok a vidno, že dizajnéri značky veľmi dobre vedia, po čom ich zákazníci túžia a pripravili si pre vás hneď dve obľúbené témy. Táto kolekcia vám prinesie ešte veľa radosti z tohto leta, tak to využite a zaveste si dobrú náladu priamo na vaše zápästie.

Milovníci zvieratiek si na svojom náramku môžu zvečniť svojich domácich miláčikov v podobe mačičky alebo psíka. Keby sa vám to zdalo príliš obyčajné, tak si miesto konkrétneho zvieratka môžete kúpiť korálku v podobe misky s kostičkou alebo rybičkou. Ak sa vám na náramok korálka s takýmto konkrétnym motívom nehodí, stále máte na výber obyčajnú korálku alebo srdce so zirkónovou tlapkou. Majte takto svojich maznákov stále pri sebe, aj keď ste v práci alebo niekde mimo domu.

Druhá časť kolekcie je určená pre náruživých cestovateľov, alebo jednoducho pre dovolenkárov, ktorí si chcú navštívené miesto vryť hlboko do pamäti. Naozaj štýlovým kúskom je čierny fotoaparát so zirkónom miesto objektívu. Pre pravých svetobežníkov je tu tiež korálka s motívom zemegule s drobnými zirkónovými srdiečkami. Alebo si pre navodenie dovolenkovej nálady jednoducho vezmite do detailov prepracovanú zirkónovú zmrzlinu v kornútku a vychutnajte si letné pocity

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.