Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

PANDORA kolekcia jar 2015

Vzácne prvosienky napĺňajú vzduch prísľubom jari a privolávajú spomienky. Zabezpečia vám na každý deň dávku dobrej nálady a rozjasnia váš náramok. Do zbierky Vám pribudne filigránový kvet prvosienky ako aj korálka z jedného kusu ružového či fialového zirkónu. Uchváti vás muránske sklo ukrývajúce svoj vlastný kvetinový svet s prepracovanými detailmi. Nájdete tu aj korálky plné malých bielych alebo ružových kvetov. Ak vlastníte fialového motýľa so zirkónmi zo staršej kolekcie, dokonale k nemu zladíte trblietavý kvet prvosienky v rovnakom prevedení. Biely set šperkov z jednoduchých prvosienok je ľahko kombinovateľný, krásny vo svojej jednoduchosti a vhodný na každý deň. 

 

 

Kúzlo prírody sa pomaly prikráda a prináša život množstvu kvetov  aj elegantným lienkam. Keď sedmokrásky tancujú v jarnom vánku, prichádza čas nových nezabudnuteľných momentov. Ženskú ľahkosť svojmu náramku dodáte sedmokráskami levanduľovej farby. Trblietavá lienka vám zase prinesie šťastie, ochranu, privolá tú pravú lásku a rozveselí váš náramok. Šťastím môžete niekoho obdarovať aj v podobe nového zeleného štvorlístku. Podľahnite pokušeniu vášnivo červeného jablka alebo dodajte svojmu náramku luxus v podaní nových zlatých korálok. Vašu výnimočnú osobnosť môžete zvýrazniť náušničkami v tvare vážky. 

 

Nádhernou metaforou nového začiatku a zrodu života je práve motýľ. Ani ten túto jar nesmie chýbať v jemných pastelových odtieňoch nových modelov. Môže pristať aj na vašom prste a spojiť sa s ostatnými prstienkami. Jemnosť a eleganciu dodáte svojim rukám prsteňom v tvare motýlieho krídla. Samozrejme sú tu aj klasické kúsky. Produkty v dizajne nadčasovej elegancie môžete kombinovať so staršími aj novými kúskami.

 

Nová sezóna však nie je len o kvetoch. Pandora pridala do kolekcie záľub nové výtvory. Ste výborná kuchárka? Alebo baletka? Hudobníci, milovníci áut, tenisu aj výborní študenti tu nájdu svoje korálky. Cestovatelia sa zase môžu spoľahnúť na viac suvenírov z rôznych krajín. Každý sa tu nájde. Svet Pandory sa opäť rozrastie a nesklame vás ani jedným kúskom

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.