Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Darček pre muža: Predvianočný návod pre zúfalé ženy

Premýšľate nad vianočným darčekom pre svojho partnera? Zo skúseností vieme, že ide o mimoriadne náročnú úlohu. Prezradíme vám, ako kúpiť nadčasový a hodnotný darček v podobe šperku alebo iného štýlového doplnku.

Ženy väčšinou veľmi presne vedia, čo by si želali pod stromček. Robia to rafinovane a už od septembra kde-tu utrúsia poznámku, čo by ich potešilo. Ale muži? Tí len mávnu rukou. Vraj nič nepotrebujú.

Čím sú Vianoce bližšie, tým zúfalejšie sa cítite, ak ste stále nič nevymysleli. Premýšľali ste už nad šperkom? Ten by mal spĺňať tri atribúty – mal by mať jednoduchý dizajn, byť vkusný a kvalitný. Aby ste si nemuseli lámať hlavu, kde taký hľadať, máme pre vás zopár nápadov, ktoré spĺňajú všetky tri podmienky.

Hodinky ako originálny doplnok

Práve hodinky by sme mohli považovať za najrozšírenejší mužský doplnok. Sú vkusné, praktické a hodia sa na všetky príležitosti. Aj keď váš muž možno nosí v ruke častejšie smartfón, klasické analógové hodinky sú nestarnúcou klasikou. Kvalitné pánske hodinky sú navyše výbornou investíciou, ktorú ocení aj praktická mužská povaha.

darcek pre muza hodinky

Skvelé dizajnové kúsky vychádzajú z dielne Emporio Armani. Ležérnu eleganciu ponúka značka Daniel Wellington

Náhrdelníky, prívesky, retiazky

Šperk pre muža vyberajte úplne inak ako pre seba. Mužské šperky by nemali priťahovať pozornosť. Ich úlohou je dopĺňať celkový vzhľad a v žiadnom prípade ho nesmú prebíjať.

Obľúbenými vianočnými darčekmi pre muža sú pánske retiazky s príveskom alebo prípadne vojenské známky. Prívesok môže byť symbolický, napríklad krížik ako znak kresťanstva, alebo môže vyjadrovať záujmy vášho drahého.

darcek pre muza nahrdelnik2

Rovnako zaujímavé sú aj klasické pánske retiazky. Vyberajte jednoduché retiazky bez ornamentov. Správna retiazka by mala pôsobiť prirodzene, akoby ju obdarovaný nosil už niekoľko rokov. Nadčasovú kolekciu mužských zlatých a strieborných retiazok vytvorila značka Thomas Sabo.

Pre večných chlapcov máme kolekciu hravých príveskov s motívmi dinosaurov, lebiek či turistických topánok.

Dizajnové náramky a prstene pre odvážnych

Je váš manžel alebo partner typ odvážneho a moderného muža? Skúste ho prekvapiť netradičným vianočným darčekom v podobe náramku alebo prsteňa. Dnešní návrhári šperkov vytvárajú skutočne unikátne pánske kolekcie, v ktorých sa snúbi elegantný a urban štýl

Darček pre muža, ktorý nosí obleky

Nezáleží na tom, či je oblek súčasťou každodenného pracovného života vášho muža alebo ho oblieka skôr na výnimočné príležitosti. Manžetové gombíkyprinesú rôznorodosť do trochu okliešteného mužského formálneho šatníka. Ako darček vyberte také, ktoré vystihujú jeho štýl. Môžu byť zlaté, strieborné i z chirurgickej ocele.

Navyše, výrobcovia pánskych košieľ myslia na manžetové gombíky aj pri menej formálnych modeloch. Ak váš partner bežne nosí košele, potešia ho manžetové gombíky s univerzálnym a minimalistickým vzhľadom

s385385 EGS2224001 Manzetove gombiky EMPORIO ARMANI v ciernom prevedeni2

Doplnky k jeho smartfónu

Stráži si svoj mobil ako oko v hlave a potrpí si na to, aby bol bez škrabancov? Praktickým a dizajnovým darčekom bude značkový kryt na mobil. Navyše ho môžete zladiť s luxusným guľôčkovým perom. Môžete si byť istá, že pri každom pracovnom stretnutí si okolie všimne, že je to muž s dobrým vkusom. Alebo šikovnou partnerkou?

Pevne veríme, že už viete, čo si váš muž alebo partner nájde pod stromčekom. Radi sme vám pomohli zorientovať sa v rôznych typoch mužských šperkov a doplnkov, ktoré sú čoraz častejšie vyhľadávanými vianočnými darčekmi. Tešíme sa na vašu návštevu, či už v kamenných predajniach, alebo našom e-shope

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.