Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke MELISSA

Brazílska značka MELISSA zahájila revolúciu v módnom priemysle a začala vytvárať vysokokvalitnú módnu plastovú obuv. Prišla na svet v roku 1979 s cieľom pretransformovať plasty na klasiku a teraz je jednou z najznámejších značiek plastových topánok na svete. 

História

MELISSA dokázala spojiť štýl a technológiu, tá umožňuje, že sú pružné a výborne sedia na nohe, sú antialergické a 100 percentne recyklovateľné. Navyše veľmi príjemne voňajú a táto vôňa vydrží aj niekoľko rokov. Topánky MELISSA sú trvácne a majú ľahkú údržbu. Každú sezónu sa vyrobí nová kolekcia, ktorá prináša kreatívne nápady, farebné kombinácie a tvary, ktoré by nebolo možné realizovať z iného materiálu. Melissa dlhodobo spolupracuje so svetovými módnymi návrhármi ako Vivienne Westwood, Jean Paul Gaultier, Karl Lagerfeld, či Jason Wu. Značka je v neustálom pohybe a snaží sa zlepšovať. Objavuje stále nové možnosti využitia plastu, ktoré ešte neboli preskúmané. 

Výroba a použité materiály

Tento koncept plastov je oveľa viac ako len transformácia surovín. Ide tiež o snahu o udržateľnosť vo všetkých úrovniach výrobného reťazca. Značka sa vyhýba plytvaniu. Optimalizujeme zdroje. Recykluje produkty. Zlepšuje procesy vo firme i mimo nej.

 

100% REAL PLASTIC 

Nepoužíva žiadne živočíšne zložky.

 

SAVE WATER:

Minimalizovali využívanie pitnej vody vo výrobnom reťazci.

 

LESS ENERGY:

Od roku 2013 znížili spotrebu elektrickej energie o 15,2% pre každý pár topánok MELISSA, ktoré vyrába. Okrem toho 85% tejto energie je obnoviteľná.

100% RECYCLABLE: 

Všetky topánky MELISSA sú recyklovateľné. Na spracovanie nepotrebujú chemické výrobky.

 

NO CHILD LABOR:

Trvalá udržateľnosť zahŕňa aj premýšľanie o ľuďoch. Značka je proti akejkoľvek forme detskej práce alebo akejkoľvek práci podobnej otroctvu.

 

MELISSA je viac ako predaj produktov, predáva obsah. Či už je to v časopise Plastic Dreams, na webových stránkach, v sociálnych médiách alebo špeciálnych projektoch, odovzdáva najkrajšie najnovšie trendy v oblasti módy, umenia a dizajnu, ktoré v konečnom dôsledku sprístupňujú naše objavy všetkým. Jej cieľom je byť najobľúbenejšou svetovou značkou vo vesmíre módnych doplnkov. Chcete byť túto sezónu krásne a zároveň chrániť svet? Teraz je to možné s párom topánočiek MELISSA.

Starostlivosť o topánky MELISSA

Obuv z plastu čistíme vodou navhlčenou mäkkou handričkou. Nesušíme na priamom slnku. Nepoužívame kefu, ktorá ju môže poškriabať. Odporúčame na príležitostné nosenie.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.