Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Furla

Neodolateľná elegancia kolekcie Furla jeseň 2019

Nová kolekcia Furla jeseň a zima 2019 prináša neodolateľnú eleganciu v sýtych farbách inšpirovaných matkou prírodou, najmä tmavo-červené tóny pripomínajúce stredomorskú pôdu. Každý nový materiál je žiarivý, navrhnutý tak, aby odrážal svetlá mesta. Objavte s nami príbeh jesennej kolekcie a jej klasické elegantné modely kabeliek, mešteky aj crossbody kabelky.

Furla

Nová kolekcia FURLA Pre-Fall 2019

FURLA Pre-Fall kolekcia hovorí o súčasnej, mestskej žene, ktorá je silná a pragmatická zároveň. V jej svete sa spája elegancia a funkčnosť tak, aby vytvorili dokonalú rovnováhu. Miluje všetko nové, ale zachováva si silné väzby s pôvodnými hodnotami.

Furla

Nová kolekcia FURLA jar/leto 2019

Pripravte sa úplne nový dizajn a farby kabeliek FURLA jar/leto 2019. 

 

Furla

Nová kolekcia FURLA jar/leto 2018

Nová kolekcia FURLA jar/leto 2018 pripomína prechádzku ovocnou záhradou, žiarivými kvetmi a tropickými farbami. Vstupujeme do sezóny, ktorú ovládla hravá potlač, fantázia a ženskosť.

Furla

Základné informácie o značke Furla

Talianska značka FURLA prináša kabelky a módne doplnky, ktoré sú štýlové a funkčné zároveň, navrhnuté pre súčasnú ženu, ktorá je neustále v pohybe. FURLA kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a ,,Made In Italy,, DNA.

Furla

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.