Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kolekcia DYRBERG/KERN na jar a leto 2019

Príroda je nekonečným zdrojom inšpirácie. Jej tajomstvo sa ukrýva v tom, že vie byť jednoduchá aj zložitá, jemná a zároveň silná, nepreniknuteľná, či naopak, ľahko dostupná. Nová kolekcia DYRBERG/KERN je dokonalou poctou práve sa prebúdzajúcej jarnej prírode. Siluety kvetín, kryštály v svetlých pastelových odtieňoch, sýte emailové povrchy či jemné organické tvary šperkov z kolekcie SUPERNATURAL sú výnimočné a nadprirodzene krásne.

Správne nariasená látka, poskladaná do rafinovaných záhybov, dokáže pri pohybe či chôdzi nádherne zvýrazniť siluetu tela. Hladký kov dokáže tento moment zachytiť v nehybnej, no úžasnej podobe. Podkolekciu RUFFLES si zamilujete, pretože je moderná, čistá a predstavuje dokonalú súhru prírody a umenia.

Jemne bledé, až priesvitné vodové farby, tancujúce morské riasy a kamienky dohladka obrúsené nekonečným omývaním morských vĺn boli inšpiráciou pri tvorbe šperkov z podkolekcie ALGAE. Pripomínajú more, čistotu a severský minimalizmus. 

Predstavte si nádheru jarnej lúky, ktorá je posiata divoko rastúcimi kvietkami v rôznych tvaroch, veľkostiach a farbách. Pôsobivá a ženská, taká je podkolekcia BLOSSOM, ktorá je dokonalým vyjadrením radosti z jari. Zároveň prináša náušnice, náramky či náhrdelníky vo sviežich farbách, ktoré budete s radosťou kombinovať a nosiť počas celej sezóny! 

Nezábudka je kvietok, ktorý je považovaný za symbol lásky, nevinnosti a vernosti. V novej kolekcii DYRBERG/KERN na jar a leto 2019 je mu preto venovaná celá kolekcia FORGET-ME-NOT, ktorá vyzdvihuje jeho rozkošnú, hravú a nežnú stránku. Darujte žene svojho života šperk s motívom nezábudky a o večnú náklonnosť máte postarané! 

Podkolekcia MOMENTS je tu, aby s Vami oslávila tie najdôležitejšie udalosti Vášho života. Staňte sa stredobodom akéhokoľvek večierka s týmito nadčasovými a elegantnými šperkami, ktoré sú zdobené čírymi kryštálmi a perličkami. Možno sa rozhodnete, že ich budete nosiť stále – veď každý deň sa predsa nájde dôvod na oslavu!

Aj túto sezónu Vám DYRBERG/KERN prináša nové farbené variácie obľúbených pevných náramkov či ikonických náušníc. Stačí si vybrať ten správny odtieň a naladiť sa na letnú nôtu!

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.