Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Módne trendy na rok 2018: čo predpovedajú módne blogerky?

 

Fashion blogerky – móda je pre ne vášeň, koníček, živobytie. Venujú jej veľa času a málokto má taký prehľad ako práve ony. Novinky z tejto oblasti sypú z rukáva jedna radosť, a preto nás zaujímal ich názor na trendy v roku 2018.

Do pastelových farieb, pokojne od hlavy po päty

Mladá mamička, nadšená vegánka a dáma, ktorá sa v trendoch vyzná. S blogovaním začala už v roku 2012. Venuje sa fashion stylingu. Spolupracuje na výrobe reklám, editoriálov a videí. Reč je o Donna Iveh.

instagram

„Najviac sa ja osobne teším na trend pastelových farieb a jednofarebných outfitov, kde ste celá oblečená v jednej farbe. Sako, nohavice, košeľa v príjemnej púdrovo ružovej alebo v baby blue farbe je pre mňa jeden z naj trendov na tento rok. Tiež mám rada chaotické mixovanie potlačí a na to sa tiež môžeme túto sezónu tešiť. Veru, už aby tá zima skončila!”Nezabudnite na obrovské náušnice a veľa náramkov

Lýdia sa podieľa na tvorbe blogu „ A predsa sa nevydala”, ktorý sa umiestnil v prvej sedmičke rebríčka Bloger roka 2017 v kategórii móda. Píše veľmi otvorene a s nadhľadom. Jej outfity patria k tým odvážnejším, no veľmi nápaditým. Má 24 rokov, vyhranený vkus, hrá stolný tenis a v móde sa naozaj vyzná.

instagram

„Môj favorit spomedzi trendov na 2018 je jednoznačne kombinácia vzorov. Nie len pásiky a bodky, ale aj kvety, zvery, rôzne štruktúry, farby. Na ušiach obrovské náušnice, veľa, veľa náramkov, a to všetko v rôznych farbách a materiáloch, ooo áno!”

nausnice LK3

naramok dyrberg kern side side

naramok thomas sabo side

Legendárny vzor, denim i minimalistické retiazky

Ďalšia z oslovených odborníčok je Elen Tóthová. So svojím blogom síce len začína, no móde sa venuje niekoľko rokov. Vie, čo sa nosí a v malíčku má aj novinky známych módnych domov. Aktuálne žije v Prahe a pracuje v oblasti marketingu.

furla crossbody kabelka2

„Výrazné kvetinové vzory 70-tych rokov, ktoré už stihli ovládnuť túto zimu, budú trendy určite aj naďalej. IN je rozhodne červená. Za mňa je to aj legendárny vzor Prince of Wales Check. Ten je a bude úplne na všetkom. Ďalej je to rifľovina. Tá je nesmrteľná a slávi návrat každú druhú sezónu. :) Okrem veľkých, výrazných náušníc prichádzajú minimalistické retiazky. Jednoduché, jemné, maximálne s malým plieškom.”

instagram

Siahnite po fialovej a dlhých náušniciach

Svoj názor na trendy roku 2018 nám povedala aj Simona zo známeho blogu „Cisárove nové šaty”. Na jej stránke sa môžete inšpirovať z množstva podarených outfitov. Krásne fotky, obyčajne bez dlhých popisov. O to viac si však dáva na nich záležať.

„Hitom roka 2018 bude, podľa mňa, jednoznačne fialová. Či už pastelová (od hlavy po päty), alebo výrazné odtiene fialovej v kombinácii s oranžovou, zelenou či ružovou. Taktiež sa teším na návrat tmavého denimu a absolútny TOP sú pre mňa saténové šaty v štýle negližé. Kombinovať ich budem klasicky so sandálmi na vysokom podpätku, ale aj ležérne s tričkom, teniskami, rifľovou bundou či veľkým svetrom.

instagram

V šperkoch či bižutérii sa nájdu masívne kúsky, farby aj plast, no ja osobne sa teším na superdlhé náušnice v kombinácii s holými ramenami.”

michael kors sandale

Buďte sama sebou

Miškin blog „DorotaGreta”, nesie meno po jej dcérach. Aktuálne je už trojnásobná mamička. V roku 2017 bola v prvej štvorke v rebríčku Bloger roka. I napriek tomu ostala nohami na zemi a ochotne nám povedala svoj názor na trendy roku 2018.

instagram

„Pre mňa vždy bol a bude najhorúcejším trendom to, v čom sa cítime dobre a sami sebou. Potom je úžasné, ak sa niektoré z vecí, ktoré milujete na sebe, stanú trendom roka, ako napríklad ružová farba, ktorá dominuje už niekoľko sezón aj u mňa. Trendmi sa treba inšpirovať, ale nie im úplne prepadnúť."

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.