Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

DYRBERG / KERN prichádza s kolekciou Jetons

Nebojte sa staviť všetko, lebo hra začína! Hrajte s farbami a kombinujte koľko len chcete bez hazardu. S novou medzisezónnou kolekciou Jetons od Dyrberg /Kern staviate na istotu v najnovších trendoch. Dizajnéri značky si tentokrát vzali za vzor žetóny zo sveta hazardných hier. Prihodili k nim spojenia farieb, v ktorých sa nájde každá žena a vznikla štýlová kolekcia, aká tu ešte nebola.

Tyrkysová v zlatej je ako stvorená pre optimistickú ženu milujúcu leto a neškodný flirt. Táto kombinácia vás rozžiari a premení na dvornú dámu pani módy. Zmeňte pohľad na svet každého, kto sa na vás pozrie. Tichá vody brehy myje. Nežná a sladká ružová v kombinácii s ružovým zlatom vás omámi svojou nevinnosťou. Ale pozor, nie je všetko tak ako vyzerá. Je ako magnet a ak vás raz dostane, už vás nepustí.

Kráľovná noci nosí čiernu vsadenú do farby ružového zlata. Je tajomná, lákavá a nedosiahnuteľná ako krásny sen. Dodajte svojmu outfitu čaro a dajte bodku za dokonalým stylingom. Odvážna a hravá si zamiluje koralovú a zlatú. Nič ju nezastaví, je ako víchor a kam vstúpi, tam sa všetko rozjasní. Ak je aj pre vás život hrou tak túto kombináciu musíte mať. Zlepšite si náladu.

Vždy elegantná a dokonale zladená. Klasická zlatá a moderná hnedá vytvárajú úplnú rovnováhu. Nič ňou nepokazíte, či už idete na pracovné stretnutie alebo na kávu s priateľkami.

Zlatá s čiernou a bielou sú vyjadrením luxusu a priamočiarosti. Doprajte si čo vám patrí a všetkým ukážte, že presne viete, čo chcete. Nadčasová kombinácia, ktorá tu vždy bola, je a vždy bude, vám dá presne to, čo hľadáte. Strieborná, čierna, modrá a biela je navrhnutá pre náročnú nedostupnú ženu, ktorá za škrupinou dokonalej dámy skrýva svoju nehu. Je samostatná a žiadaná presne tak, ako čistý súlad týchto farieb.

Ak sa však predsa neviete rozhodnúť tak skladajte a využite tým možnosti, ktoré sa vám ponúkajú. Náramky, náušnice, prstene, náhrdelníky a dokonca hodinky. Neváhajte sa potešiť aj celým setom v kvalitnom spracovaní chirurgickej ocele, farebného emailu a krištálov Swarovski. 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.