Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Značky

Povedzte to šperkom Les Georgettes

Od oslnivých jemných šperkov až po nádherné výrazné kúsky, vyberte si z ponuky šperkov, ktoré to povedia za vás. Oslávte lásku s jedinečnými šperkami.

Les Georgettes

Základné informácie o značke Anna Klein

Hodinky Anna Klein sú oslavou ženskej kreativity, vkusu a životného štýlu. Hodinky dopĺňajú kvalitné náramky s designom, ktorý podporuje čistú eleganciu hodiniek bez toho, aby od nich odvracala pozornosť. Sety sa dokonale doplňujú a dajú sa medzi sebou kombinovať.

Anna Klein

Základné informácie o značke Karl Lagerfeld

Objavte jedného z najslávnejších svetových módnych návrhárov Karla Lagerfelda, ktorý je preslávený svojou inšpirujúcou tvorbou a špičkovým prístupom k štýlu. Prinášame vám originálne náramky, náhrdelníky, náušnice a ďalšie jedinečné šperky Karl Lagerfeld.

Karl Lagerfeld

Nová kolekcia Furla Cruise 2020

Objavte novú kolekciu Furla Cruise 2020 plnú rozmanitých farieb, tvarov a kabeliek s novým dizajnom loga. Nové logo “Furla 1927” je inšpirované oblúkovým tvarom architekúry Fondazione Furla. Kolekcia sa tak vylepšila o nový elegantný kovový ornament.

Furla

Základné informácie o značke Rebel&Rose

Značka Rebel & Rose sa vyznačuje svojou originalitou a netradičnosťou. Šperky sú navrhnuté s ohľadom pre ženy aj mužov, takže každý si príde na svoje aj nežná kráska alebo nekonečný rebel. Vyberte si kúsok, ktorý bude reprezentovať vašu osobnosť.


 

Rebel&Rose

Základné informácie o značke DKNY

Privítajte novú značku DKNY a jej štýlové doplnky pre každú príležitosť , ktoré nesmú chýbať v šatníku dynamickej ženy. Inšpirované energiou a postojom mesta. Ženami, ktoré vedia, že rušný život vo veľkomeste ich môže kamkoľvek zaniesť. Objavte novú kolekciukabeliek a topánok v predajniach CUBE a na www.moloko.sk.

DKNY

Základné informácie o značke Tory Burch

Značka Tory Burch prináša štýlové a nadčasové kabelky inšpirované hudbou, umením, cestovaním, ale aj štýlom svojej výkonnej a kreatívnej riaditeľky. Jej kolekcie sú známe pestrými farbami, vzormi a eklektickými detailami. Kabelky, topánky a šperky z dielne návrhárky sú okamžite rozoznateľné vďaka ikonickému medailónu s logom TT. Objavte najnovšiu jesennú kolekciu kabeliek, módnych doplnkov a šperkov.

Tory Burch

Štýlová jeseň s Michael Kors

Objavte svoju divokú stránku a nebojte sa ju ukázať svetu s jesennou kolekciou Michael Kors. Modelka Bella Hadid nám v jesennej kampani prevedstavuje najtrendovejšie kúsky jesene. 

Michael Kors

Moderná múza Ti Sento

Nová kolekcia značky Ti Sento s názvom Moderná múza prináša šperky inšpirované krásnou ženou, ktorá si vychutnáva život a pôvab jesene. Nechajte sa vtiahnuť do elegantného sveta strieborných šperkov Ti Sento, ktoré z vás urobia pravú „femme fatale“.

Ti Sento
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2023 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.