Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Značky

Základné informácie o značke Les Georgettes

Originálne prispôsobiteľné šperky zrodené vo Francúzsku! Les Georgettes je inovatívny koncept, ktorý kombinuje šperky s vymeniteľnou a obojstrannou kožou. Za pár sekúnd môže každá žena premeniť svoje šperky Les Georgettes tým, že zmení alebo obráti farebný  kožený pás, aby ladil s jej outfitom, kabelkou alebo jednoducho s jej náladou!

Les Georgettes

Nová kolekcia FURLA Pre-Fall 2019

FURLA Pre-Fall kolekcia hovorí o súčasnej, mestskej žene, ktorá je silná a pragmatická zároveň. V jej svete sa spája elegancia a funkčnosť tak, aby vytvorili dokonalú rovnováhu. Miluje všetko nové, ale zachováva si silné väzby s pôvodnými hodnotami.

Furla

Základné informácie o značke MAYOL

Predstavujeme vám novú značku šperkov, ktorá si získala naše srdcia! Celosvetovo obľúbená značka ručne vyrábaných šperkov z antického a slnkom zaliateho Grécka vám prináša tie najkrajšie šperky nielen na leto. Šperky MAYOL boli založené Mariannou Derizioti a jej mamou v roku 2018, inšpirované oceánom a pomenované ako pocta známemu potápačovi a držiteľovi mnohých svetových rekordov vo voľnom potápaní -  Jacqquesovi Mayolovi.

Mayol

Základné informácie o značke NINE WEST

NINE WEST je celosvetovo známa značka, ktorej cieľom je plniť túžby žien po elegantnej, sexi a cenovo dostupnej móde. Objavte v našej ponuke štýlové hodinky od Nine West.

Nine West

Jarná kolekcia SWAROVSKI 2019

Nová sezóna je tu a prináša so sebou slnečné dni a zmysluplné chvíle. Jarná kolekcia SWAROVSKI s názvom Lucky Goddess je symbolom pozitivity a individuality, inšpirovaná starovekými stredomorskými kultúrami.

Swarovski

Základné informácie o značke Versace

Objavte ikonickú taliansku značku Versace je synonymom štýlu, výrazných farieb a vzorov. Medzi jej klientov patria hollywoodske hviezdy, známe osobnosti či členovia kráľovských rodín. V súčasnosti navrhuje, vyrába, distribuuje a predáva módny a lifestylový tovar.

Versace

Kolekcia DYRBERG/KERN na jar a leto 2019

Okúzľujúce šperky inšpirované prírodou prináša nová kolekcia s názvom Nadprirodzená krása DYRBERG/KERN. Nová kolekcia dánskej značky je dokonalou poctou práve sa prebúdzajúcej jarnej prírode. Siluety kvetín, pastelové odtiene a jemné organické tvary Váš očaria výnimočnosťou a nadprirodzenou krásou. 

Dyrberg / Kern

Základné informácie o značke FJF JEWELLERY

Názov značky FJF JEWELLERY nesie meno jej zakladateľa, Floriána-Juliána Fichtingera, ktorý ju vytvoril s cieľom zhmotniť svoje predstavy o výnimočnom šperku. 

FJF JEWELLERY

Nová kolekcia TI SENTO na jar a leto 2019

Nová kolekcia TI SENTO tématicky nadväzuje na tú predošlú a pokračuje tak v rozprávaní príbehu o cestovaní a návratoch. Objavte kolekciu s názvom Skryté poklady, privoňajte si k omamnej vôni leta a pripomeňte si všetky úžasné zážitky z toho minulého. 

Ti Sento
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.