Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Ti Sento

Nová kolekcia TI SENTO na jar a leto 2019

Nová kolekcia TI SENTO tématicky nadväzuje na tú predošlú a pokračuje tak v rozprávaní príbehu o cestovaní a návratoch. Objavte kolekciu s názvom Skryté poklady, privoňajte si k omamnej vôni leta a pripomeňte si všetky úžasné zážitky z toho minulého. 

Ti Sento

Kolekcia TI SENTO na jeseň a zimu 2018

Svet Vám leží na dlani, nové a nepoznané inšpiruje Vaše dobrodružstvá. Vykročte na cestu za luxusnými šperkami, ktoré prináša značka TI SENTO v kolekcii s názvom LUXURY TRAVELER.

Ti Sento

Privítajte jar s novou kolekciou TI SENTO

Nová kolekcia šperkov TI SENTO MILANO na jar a leto 2018 rúca všetky doterajšie pravidlá. Odviažte sa, nasledujte svoj inštinkt a nechajte sa viesť vlastnou fantáziou. Prežite ideálny deň, ktorým Vás budú sprevádzať krásne a nápadité šperky.

Ti Sento

Kolekcia TI SENTO na jar a leto 2017

Kolekcia s názvom COLLABORAZIONE je inšpirovaná našou potrebou obnoviť medziľudské vzťahy a spojenia. Odpojiť sa od sveta virtuálneho a opäť sa spojiť so svetom založenom na skutočných priateľoch a nezabudnuteľných zážitkoch. Hlavným motívom kolekcie je preto uzatvorený kruh a jej dizajn je založený na oválnych tvaroch, ktoré majú symbolizovať znovuobjavenú rovnováhu medzi týmito dvoma svetmi.

Ti Sento

TI SENTO kolekcia ILLUMINARE 2016

Inšpirovaná večným kolobehom života odohrávajúcim sa v prírode, nová kolekcia značky TI SENTO pretvára transparentnosť do mäkkých a jemných farebných odtieňov, vyžarujúcich ľahký lesk. Melancholické farby práve prichádzajúcej jesene sú ukryté v dokonale tvarovaných kameňoch, osadených v striebre a korunovaných radmi žiarivých zirkónov.

Ti Sento

TI SENTO kolekcia Il Giorno Nuovo

Tajuplná elegancia a ladné krivky. Klasický taliansky zmysel pre vkus v podaní značky Ti Sento vám je už dobre známy. Dizajnéri zostávajú verní svojej povesti a uhladenému štýlu svojich šperkov. K obľúbeným modelom vytvorili rad nových, rovnako úchvatných kúskov.

Ti Sento

Ti Sento kolekcia DA NOI 2014

Klasický taliansky dizajn TI SENTO Milano prichádza s jesennými novinkami.

Ti Sento

TI SENTO a kolekcia "Portofino"

TI SENTO prináša talianske Stredomorie, ktoré vám pripomenie leto už v marci. 

Ti Sento

Základné informácie o značke TI SENTO

Nadčasová elegancia a maximálna funkčnosť šperkov sú poznávacími znakmi tejto značky. Kvalitné spracovanie striebra pridaním vrstvy ródia vás presvedčí, že ste si vybrali dobre. Náušnice, prstene, náramky aj náhrdelníky... vytvorte si vlastný set a zažiarte kamkoľvek vojdete. Povestný taliansky zmysel pre módu a eleganciu vás v tomto prípade určite nesklame.

Ti Sento

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.