Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Pandora

Valentínska kolekcia PANDORA 2018

Inšpiráciou pre tohtoročnú valentínsku kolekciu PANDORA sa stali dve úžasné ženy a múzy, Wallis Simpson a Jane Birkin. Láska zohrávala v ich životoch kľúčovú úlohu a ich jedinečný osobný štýl a šarm zanechali vo svete módy trvalú stopu.

Pandora

Vianočná kolekcia PANDORA 2017

Nahliadnite s nami do farebného kaleidoskopu, naplneného čiastočkami fascinujúcej zimnej prírody, nadpozemskej krásy nebeských telies a oslnivej žiary drahokamov. To všetko s príjemným očakávaním toho najkúzelnejšieho obdobia roku – Vianoc. 

Pandora

Nová kolekcia PANDORA na jeseň 2017

Jeseň v podaní PANDORY si Vás podmaní vďaka jedinečnému spojeniu geometrických foriem a úžasných metalických odleskov. Objavte šperky, ktoré žiaria hojnosťou a luxusom. V novej jesennej kolekcii štýlový minimalizmus strieda bohémsku rozmarnosť, a striedma sofistikovanosť bezhlavú romantiku. 

Pandora

Oslávte priateľstvo s novou kolekciou PANDORA

Na pomedzí letnej dovolenkovej zábavy a jesenného návratu do pracovnej reality prináša PANDORA kolekciu plnú farieb a energie, ktorá oslavuje jeden z najcennejších zväzkov – skutočné priateľstvo. Pripomeňte si všetky legendárne momenty a neopakovateľné chvíle, ktoré ste spolu s Vašimi priateľmi zažili a na ktoré nikto z Vás nezabudne! 

Pandora

Kolekcia PANDORA na leto 2017

Zbaľte kufre, natankujte plnú nádrž a vydajte sa v ústrety novým zážitkom! Toto leto sa nesie v znamení jasných farieb a nikdy nekončiacej zábavy, striedanej so sladkým ničnerobením. Pretože všetko, čo práve potrebujeme, je malý kúsok raja... A nové šperky k tomu. 

Pandora

Nájdite ten správny darček ku Dňu matiek s novou kolekciou PANDORA

Nepremeškajte príležitosť osláviť deň, ktorý je určený tým najdôležitejším osobám v našom živote, našim mamám. Aký by mal byť darček, ktorým sa dá aj bez slov vyjadriť poklona ich večnej kráse a vďaka za rodinné teplo vytvorené ich nekonečnou láskou?   

Pandora

Objavte nové trendy v šperkoch s jarnou kolekciou PANDORA

Aj napriek tomu, že ide jar, nebudú to len samé kvety...

Pandora

Valentínska kolekcia PANDORA 2017

Tento rok PANDORA prináša pri príležitosti dňa všetkých zaľúbených niekoľko noviniek, ktoré stelesňujú symboly a krásu večne trvajúcej lásky. 

Pandora

Objavte zázračnú zimnú kolekciu PANDORA 2016

V novej kolekcii nás PANDORA sprevádza abstraktnou krásou pozemských a nadpozemských divov. Je skutočnou poklonou pani Zime a jemný biely jas zasneženej krajiny pretvára pomocou rôznych textúr do nových podmanivých tvarov. Pripomína nám pravého ducha Vianoc a prináša radosť z obdarúvania našich najbližších. 

Pandora
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.