Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Pandora

Valentínska kolekcia PANDORA 2017

Tento rok PANDORA prináša pri príležitosti dňa všetkých zaľúbených niekoľko noviniek, ktoré stelesňujú symboly a krásu večne trvajúcej lásky. 

Pandora

Objavte zázračnú zimnú kolekciu PANDORA 2016

V novej kolekcii nás PANDORA sprevádza abstraktnou krásou pozemských a nadpozemských divov. Je skutočnou poklonou pani Zime a jemný biely jas zasneženej krajiny pretvára pomocou rôznych textúr do nových podmanivých tvarov. Pripomína nám pravého ducha Vianoc a prináša radosť z obdarúvania našich najbližších. 

Pandora

Nová jesenná kolekcia značky PANDORA

Túto jeseň Vám PANDORA umožní cestovať späť v čase a znovuobjaviť tak čaro starožitných šperkov obohatených o moderné prvky súčasnosti. Naučí Vás dívať sa na krásu prírody očami, ktorým neunikne žiaden detail. Dovolí Vám tiež nahliadnuť do rozprávkového sveta, ktorý ukrýva skutočné poklady. Objavte krásne pocity priateľstva, lásky a šťastia, ukryté v maličkostiach každodenného života. 

Pandora

Letná kolekcia značky Pandora

Od vrcholov najvyšších štítov až po hĺbky morského dna, s novou kolekciou Pandora na leto 2016 sa pred Vašimi očami sa odohráva príbeh exotických a tajomných krajín. Pradávne orientálne ríše a ďaleké brehy oceánov odhaľujú svoje poklady a pôsobia svojim kúzlom, aby do Vášho života vniesli niečo zo svojho ohromného bohatstva. 

Pandora

Nová kolekcia PANDORA ku dňu matiek 2016

Nová kolekcia Pandora ku dňu matiek je plná emocionálnych príveskov a šperkov vyjadrujúcich vzájomnú lásku a silné putá. Dajte vedieť vašej mame ako veľa pre vás znamená prostredníctvom týchto jedinečných a neodolateľných šperkov. Sú plné čarovných srdiečok, trblietavých kvetov a láskavých odkazov.

Pandora

Nová jarná kolekcia PANDORA

Príroda zahadzuje svoj zimný kabát a oblieka sa do pestrého plášťa v tých najkrajších podobách. Energiou vás napĺňajú prvé slnečné lúče a sladká vôňa jari. Nová jarná kolekcia Pandora tentoraz vzdáva hold matke prírode, životu a láske. To všetko samozrejme vo farbách sezóny a s nostalgickým nádychom štýlu Vintage. Skvelý spôsob ako osláviť najkrajšie momenty života  a zachovať si ich v pamäti navždy.

Pandora

PANDORA Valentínska kolekcia 2016

Deň svätého Valentína sa nezadržateľne blíži a vy rozmýšľate ako prekvapíte svoju polovičku? Pandora si pre vás pripravila Valentínsku kolekciu plnú lásky a nežných vyznaní. Darujte večnú spomienku na najromantickejší sviatok roka, pretože láska je to najcennejšie čo máme.

Pandora

Nová zimná kolekcia Pandora

Vzduch sa ochladzuje a dni sú stále kratšie. Zima je už za dverami a Vianoce v tesnom závese. Trblietavé svetlo do tmavých chladných dní vám prináša Pandora s novou zimnou kolekciou. Pomaly začíname rozmýšľať nad darčekmi a sami snívame o drobnostiach, ktoré by nás potešili. A verte mi, tých nádherných drobností nám Pandora ponúka naozaj neúrekom.

Pandora

PANDORA jesenná kolekcia 2015

Očakávaná jesenná kolekcia je tu a je naozaj čarovná. Ponorte sa s Pandorou do rozprávkového kráľovstva a objavte tajomstvo výnimočných nových korálok, ktoré jednoducho musíte mať. 

Pandora

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2017 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.