Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Pandora

Oslávte priateľstvo s novou kolekciou PANDORA

Na pomedzí letnej dovolenkovej zábavy a jesenného návratu do pracovnej reality prináša PANDORA kolekciu plnú farieb a energie, ktorá oslavuje jeden z najcennejších zväzkov – skutočné priateľstvo. Pripomeňte si všetky legendárne momenty a neopakovateľné chvíle, ktoré ste spolu s Vašimi priateľmi zažili a na ktoré nikto z Vás nezabudne! 

Pandora

Kolekcia PANDORA na leto 2017

Zbaľte kufre, natankujte plnú nádrž a vydajte sa v ústrety novým zážitkom! Toto leto sa nesie v znamení jasných farieb a nikdy nekončiacej zábavy, striedanej so sladkým ničnerobením. Pretože všetko, čo práve potrebujeme, je malý kúsok raja... A nové šperky k tomu. 

Pandora

Nájdite ten správny darček ku Dňu matiek s novou kolekciou PANDORA

Nepremeškajte príležitosť osláviť deň, ktorý je určený tým najdôležitejším osobám v našom živote, našim mamám. Aký by mal byť darček, ktorým sa dá aj bez slov vyjadriť poklona ich večnej kráse a vďaka za rodinné teplo vytvorené ich nekonečnou láskou?   

Pandora

Objavte nové trendy v šperkoch s jarnou kolekciou PANDORA

Aj napriek tomu, že ide jar, nebudú to len samé kvety...

Pandora

Valentínska kolekcia PANDORA 2017

Tento rok PANDORA prináša pri príležitosti dňa všetkých zaľúbených niekoľko noviniek, ktoré stelesňujú symboly a krásu večne trvajúcej lásky. 

Pandora

Objavte zázračnú zimnú kolekciu PANDORA 2016

V novej kolekcii nás PANDORA sprevádza abstraktnou krásou pozemských a nadpozemských divov. Je skutočnou poklonou pani Zime a jemný biely jas zasneženej krajiny pretvára pomocou rôznych textúr do nových podmanivých tvarov. Pripomína nám pravého ducha Vianoc a prináša radosť z obdarúvania našich najbližších. 

Pandora

Nová jesenná kolekcia značky PANDORA

Túto jeseň Vám PANDORA umožní cestovať späť v čase a znovuobjaviť tak čaro starožitných šperkov obohatených o moderné prvky súčasnosti. Naučí Vás dívať sa na krásu prírody očami, ktorým neunikne žiaden detail. Dovolí Vám tiež nahliadnuť do rozprávkového sveta, ktorý ukrýva skutočné poklady. Objavte krásne pocity priateľstva, lásky a šťastia, ukryté v maličkostiach každodenného života. 

Pandora

Letná kolekcia značky Pandora

Od vrcholov najvyšších štítov až po hĺbky morského dna, s novou kolekciou Pandora na leto 2016 sa pred Vašimi očami sa odohráva príbeh exotických a tajomných krajín. Pradávne orientálne ríše a ďaleké brehy oceánov odhaľujú svoje poklady a pôsobia svojim kúzlom, aby do Vášho života vniesli niečo zo svojho ohromného bohatstva. 

Pandora

Nová kolekcia PANDORA ku dňu matiek 2016

Nová kolekcia Pandora ku dňu matiek je plná emocionálnych príveskov a šperkov vyjadrujúcich vzájomnú lásku a silné putá. Dajte vedieť vašej mame ako veľa pre vás znamená prostredníctvom týchto jedinečných a neodolateľných šperkov. Sú plné čarovných srdiečok, trblietavých kvetov a láskavých odkazov.

Pandora

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2017 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.