Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Michael Kors

Štýlová jeseň s Michael Kors

Objavte svoju divokú stránku a nebojte sa ju ukázať svetu s jesennou kolekciou Michael Kors. Modelka Bella Hadid nám v jesennej kampani prevedstavuje najtrendovejšie kúsky jesene. 

Michael Kors

Neodolateľné novinky MICHAEL KORS Jar/Leto - 2016

Ak už vo svojej šperkovnici vlastníte kúsok značky Michael Kors určite viete, že tieto šperky vynikajú nielen kvalitou použitých materiálov, ale aj svojím šarmantným dizajnom. Výnimkou nieje ani nová kolekcia svetovo uznávaného návrhára. Tieto vkusné šperky sa stanú vašou každodennou súčasťou, na ktorú nedáte dopustiť.

Michael Kors

MICHAEL KORS jesenné šperky a hodinky

Najpopulárnejšia značka na svete vo svojej kategórii boduje aj na jeseň! 

Michael Kors

MICHAEL KORS Jewelry

V MOLOKO konečne aj šperky MICHAEL KORS - náramky, náhrdelníky, prstene a náušnice, ktoré perfektne doplnia hodinky a ostatné doplnky tejto americkej značky.

Michael Kors

MICHAEL KORS hodinky

Hodinky sú tiež perfektným vianočným darčekom a rozhodne to platí aj o hodinkách MICHAEL KORS, ktoré exkluzívne len do MOLOKO Eurovea prinášame našim klientom.

Michael Kors

Základné informácie o značke MICHAEL KORS

Jednotka v trendoch, kvalite a kreativite. Michael Kors vám ponúka americkú športovú eleganciu s nádychom luxusu. Ukážte, že viete čo je IN a vyberte si zo širokej škály hodiniek a šperkov v štýlových kombináciách. Oceníte praktickú chirurgickú oceľ doplnenú zirkónmi, perleťou, kožou či polykarbónom. Pri hodinkách sa môžete spoľahnúť na minerálne sklíčka a japonské strojčeky MIYOTA.

Michael Kors

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.