Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Prečo nakupovať u nás?

MOLOKO je ONLINE

MOLOKO je naozaj online. Ponúka iba ihneď dostupný tovar, na ktorý nemusíte čakať celé dni a týždne. Vaša objednávka a platba prebieha v reálnom čase, je vybavená do niekoľkých minút a do dvoch pracovných dní je tovar u vás. To vám dokonca garantujeme.

MOLOKO je BEZPEČNÉ

Naša stránka je dôkladne zabezpečená a vaše citlivé údaje súvisiace s platbou sa nedostanú ani k nám. Platba kartou prebieha automaticky na zabezpečenej stránke Tatrabanky a. s. Tá ju spracuje a informuje nás, že platba prebehla v poriadku. Všetko sa deje automaticky a okamžite. Ostatné vaše údaje podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov, slúžia len pre potreby spracovania objednávky a nikdy nie sú poskytované tretím stranám.

MOLOKO je ZÁRUKA

Nie sme anonymný internetový obchod. MOLOKO má štyri existujúce kamenné obchody v troch najväčších bratislavských obchodných centrách. Sú otvorené 11 hodín denne, 363 dní v roku. Nezabudnite sa u nás nabudúce zastaviť a presvedčiť sa na vlastné oči. Tovar si u nás môžete pozrieť, dotknúť sa ho a vyskúšať.

MOLOKO dáva na VÝBER

Ponúkame najširší výber značkového tovaru a najviac spôsobov platby a doručenia. Objednaný tovar môžete dokonca zaplatiť a vyzdvihnúť aj v jednom z kamenných obchodov MOLOKO.

MOLOKO je DOSTUPNÉ

Čokoľvek si z nášho e-shopu objednáte, zašleme vám to kamkoľvek na Slovensku úplne zadarmo. Ak chcete, môžete nám napísať mail a počas kontaktných hodín aj zavolať, ak nemáte možnosť prísť priamo k nám do jednej z našich predajní. MOLOKO ponúka kvalitné, značkové a exkluzívne produkty, no naše ceny začínajú už na hodnote 10 €.

MOLOKO je INÉ

Ponúkame iba overené svetové značky. Nehráme na kvantitu a podozrivo nízku cenu. U nás sa nemusíte prehrabávať záplavou priemerných šperkov. Vám ponúkame len tie najlepšie, vrátane nových značiek. Máme prehľad v módnych trendoch, to najlepšie hľadáme a objavujeme za vás. Ponúkame najnovšie kolekcie ihneď po uvedení na trh vrátane produktov, ktoré nenájdete nikde inde.

MOLOKO je ORIGINÁL

Ponúkame iba originálne produkty a zaručujeme ceny, ktoré sú stanovené alebo odporučené oficiálnymi distribútormi a výrobcami, pretože všetko, čo predávame, máme priamo od nich. Súčasťou mnohých produktov je certifikát originality, pôvodné sú aj všetky balenia a doplnky. Pozrite sa na stránky značiek a výrobcov, MOLOKO na nich nájdete ako oficiálneho predajcu. Všetky produkty z drahých kovov sú opuncované a niektoré z nich ponúkame ako jediný kus.

MOLOKO je NAJLEPŠIE

Vy budete nakupovať šperky online, ak to bude jednoduché, prehľadné, rýchle a budete sa môcť spoľahnúť na dôveryhodný obchod, ktorý je vám k dispozícií pri riešení akéhokoľvek problému. My to vieme. MOLOKO má najlepší e-shop na Slovensku a chceme, aby to tak zostalo.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.