Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Thomas Sabo

Thomas Sabo Charm Club jar/leto 2018

Nová kolekcia príveskov od značky THOMAS SABO reprezentuje všetky generácie zberateľov, tvorcov a milovníkov týchto šperkov. Prinášajú možnosť vyskladať si vlastný príbeh – nájdite prívesky, symboly a talizmany, ktoré sú vyjadrením Vášho života a Vašej jedinečnosti. Objavte novú generáciu príveskov Charm Club!

Thomas Sabo

Thomas Sabo Charm Club jeseň/zima 2016

Tento rok oslavuje nemecká značka THOMAS SABO už desiate výročie jej populárnej kolekcie náramkov s príveskami Charm Club. Vedeli ste, že v ich ponuke bolo celkovo až 1.563 rôznych príveskov a v súčasnom katalógu sa ich nachádza vyše 640? 

Thomas Sabo

Novinky Thomas Sabo na jeseň/zimu 2016

Krásne vyznanie „Navždy spolu“ je hlavným mottom novej kolekcie značky Thomas Sabo. Pretože láska existuje... vďaka Tebe! Čo dokáže lepšie symbolizovať hlboké a neoddeliteľné puto medzi dvoma zaľúbencami ako motív vzájomne prepletených kruhov? Elegantné náhrdelníky, náramky alebo prstene s gravírovaním sú skutočné klenoty a ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú alternatívu ku sladkým srdiečkam. 

Thomas Sabo

Charm Club od THOMAS SABO

Thomas Sabo Charm Club kolekcia jeseň/zima 2014: Urobte si svoj vlastný príbeh!

Thomas Sabo

THOMAS SABO nové sety a šperky

Oslavujte život s kolekciou "Glam&Soul" v podobe nádherných setov. 

Nová kolekcia Thomas Sabo 2014 prináša nádherné šperky pozlátené žltým a ružovým zlatom. Pracuje s viacerými kombináciami farieb a originálnej šperkovej módy. Očarí vás inovatívnym dizajnom, nadčasovými vzormi, prírodnými kameňmi, perleťou či známymi symbolmi. Táto kolekcia je prirodzene nežná, ženská a verte, že si vás získa. 

Thomas Sabo

THOMAS SABO Charming

THOMAS SABO prináša opäť nové prívesky na obľúbené náramky.

Thomas Sabo

THOMAS SABO Charm club

GOLD UP your charm pokračuje aj v jesennej a zimnej kolekcii. Mixujte odtiene drahých kovov - striebra, zlata a ružového zlata tak ako sa to páči práve vám s THOMAS SABO Charm club príveskami. 

Thomas Sabo

THOMAS SABO jesenná a zimná kolekcia 2013

Rozšírená kolekcia strieborných šperkov s pozlátením z ružového zlata a žensky nežných doplnkov, príveskov a náramkov. 

Thomas Sabo

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.