Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Dyrberg / Kern

Kolekcia DYRBERG/KERN na jeseň a zimu 2017

Nová kolekcia dizajnérov DYBRERG/KERN s názvom RHYTM čerpá inšpiráciu z rozmanitého a podmanivého sveta hudby. Každý šperk tejto sezóny reprezentuje vizuálne stvárnenie rytmu v rozličných hudobných štýloch. Vychutnajte si ten nepatrný moment medzi zvukom a tichom, zhmotnený ľudskému oku. Objavte, ako vyzerá pop, blues, jazz, klasická alebo tanečná hudba, keby nabrali jasnú formu a tvar nádherných šperkov.

Dyrberg / Kern

Kolekcia DYRBERG/KERN jar/leto 2017 – IPANEMA

Nová kolekcia od dizajnérov DYRBERG/KERN nachádza inšpiráciu v nikdy nekončiacom lete, strávenom pod horúcim slnkom na nekonečných piesočnatých plážach. Objavte šperky, ktoré oslavujú hru farieb, energiu tanca a silu prírody. 

Dyrberg / Kern

Kolekcia Dyrberg/Kern na jeseň a zimu 2016 priblíži nočnú oblohu na dosah ruky

Počas chladných severských nocí sa na tmavej oblohe odohráva fascinujúce prírodné divadlo. Jasné svetlo, hrajúce v odtieňoch hlbokej zelenej, modrej a fialovej, tancuje vysoko nad Zemou, formuje sa do mystických obrazcov a v plnom lesku rozsvecuje oblohu. 

Dyrberg / Kern

DYRBERG/KERN prináša novú kolekciu 2016 The Arts

Jar 2016 oslavuje úsvit novej sezóny a s ním prichádza nová kolekcia DYRBERG/KERN s názvom „THE ARTS“. Ponúka rozsiahly a nápaditý výber šperkov, z ktorých sála kultová klasika a zmyselný prístup k štýlu a kultivovanosti. Dokonalá súhra módy a umenia.

Dyrberg / Kern

Privítajte jesennú kolekciu Dyrberg/ Kern 2015

Začiatok jesene sa vždy hmýri novými kolekciami a značka Dyrberg/Kern nám prináša jednu zo svojich najvydarenejších. Tešiť sa môžete na stále obľúbené reťaze, nádherne brúsené krištále a trendové farby v jedinečných prevedeniach.

Dyrberg / Kern

DYRBERG / KERN prichádza s kolekciou Jetons

Nebojte sa staviť všetko, lebo hra začína! Hrajte s farbami a kombinujte koľko len chcete bez hazardu. S novou medzisezónnou kolekciou Jeton od Dyrberg /Kern staviate na istotu v najnovších trendoch.

Dyrberg / Kern

DYRBERG / KERN kolekcia The Journey

Cestovať znamená žiť. Nová sezóna šperkov jar/leto 2015 je tu a je sa na čo tešiť. Inšpiráciou pre Gitte Dyrberg a Henninga Kerna sa tentokrát stal Stredný východ a jeho krásy tak ako ich nepoznáte.

Dyrberg / Kern

Man Ray ako inšpirácia pre DYRBERG/KERN

Všade navôkol, kde sa pozrieme, vidíme robustné šperky a bižutériu, ktoré vyžadujú pozornosť. Ak existuje jedna vec, ktorú by ste mali vlastniť túto sezónu, tak je to práve toto. Vezmite si čerstvú inšpiráciu z prehliadkových mól Dyrberg/Kern a namixujte si náramky rôznych farieb, veľkostí, vzorov a vrstvite ich podľa vlastného štýlu alebo chuti. 

Dyrberg / Kern

DYRBERG/KERN a kolekcia na novú sezónu

DYRBERG/KERN avizuje novinky v kolekcii s čarovným názvom "RITES OF PASSAGE" - prechodové rituály. A to nie je jediná očarujúca vec na tejto kolekcii. 

Dyrberg / Kern

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.