Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Náramok NIALAYA s prírodným kameňom

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Luxusný náramok NIALAYA je vyrobený z brúsených plochých doštičiek žltého mesačného kameňa, ruženínu a akvamarínu. Punc elegancie a luxusu dodáva vysádzanie cz diamanty, čo sú kamene s briliantovým výbrusom. Náramok obsahuje ikonický sťahovacie zámok NIALAYA, vyrobený z kvalitnej ušľachtilej ocele, pozlátený 18k zlatom. Šperk nesie unikátne rytiny Nialaya Fleur - de - lis (ľalie - symbol nádeje a budúcnosti) a jedinečný rok výroby tohto šperku. Odolné nylonové vlákno so špeciálnou ochrannou povrchovou úpravou, ktorá je vysoko kvalitná. Precízne prevedenie, unikátnosť a nadčasový dizajn tohto dámskeho náramku sú podčiarknuté limitovaným množstvom výroby tejto kolekcie, čo zaručuje skutočnú originalitu tohto šperku. Veľkosť kameňov 6.5 x 7mm.

 

AKVAMARÍN:

Je kameň pokoja, radosti a šťastia predovšetkým vo vzťahoch. Má schopnosť vyvolávať toleranciu druhých. Prekonáva predsudky a poskytne podporu všetkým zodpovedným jedincom. Povzbudzuje k prevzatiu zodpovednosti za vlastný osud. Symbolizuje odvahu, potláča stres a ukľudňuje myseľ, zbavuje strachov. Čistí zablokovanú komunikáciu a zlepšuje sebavyjadrenia. Podporuje dobré zdravie, mierni bolesti zubov, lieči oči, žalúdok, pažerák, čeľuste, bolesti v krku, sennú nádchu, uvádza do rovnováhy štítnu žľazu, pôsobí na svalovú hmotu.

RUŽENÍN:

Má najväčší vplyv v centre srdca, kde čistí, upokojuje a posilňuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca a psychosomatickými poruchami. Reguluje srdcový rytmus a pomáha pri nespavosti, liečení chorôb pohlavných orgánov u žien i mužov, neplodnosti, pri krvných ochoreniach ako je anémia a leukémia, lieči kožné zápaly.

CZ DIAMANTY:

Kubický zirkón (je tiež známy pod skratkou CZ) bol stvorený ako dostupná alternatíva miesto pravých diamantov. Je to najlepšia voľba medzi substitúty diamantov. Kubický zirkón je ideálny materiál pre výrobu šperku vďaka svojej tvrdosti blížiaci sa tvrdosti rubínu alebo zafíru a optickým vlastnostiam blízkym diamantu.

Materiál:
Pozlátenie, Chirurgická oceľ, Prírodný kameň
Farby:
Zlatá, Multicolour
Štýl:
Každodenný
Kód:
WLUXPL_046_
Kolekcia:
Jar/Leto - 2019

Viac: https://www.nialaya.com/

Výroba/Dizajn: Los Angeles

Predajne: MOLOKO Aupark | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.