Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Prstene PETRA TOTH s červenými krištáľmi

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Set šperkov Petra Toth je zložený zo štyroch prsteňov, prstene sú z mosadze pozlátené ružovým zlatom v kombinácii s červeným krištáľom. Veľkosti prsteňov sú dané a nie je možné ich meniť. Prstene sú navrhnuté ako jednotný set, ktorý sa nosí naraz, rôzne rozložený po prstoch. V cene šperku je krabička s logom Petra Toth. Veľkosti prsteň sú Srdce: veľkost 6,5, priemer 1,69, Tulipán: veľkosť 7, priemer 1,73, Perunov kvet: veľkosť 6, priemer 1,65, Trojlístok: velkosť 7,5, priemer 1,77

Materiál:
Bižutéria, Krištáľ
Farby:
Ružová, Červená
Štýl:
Každodenný , Elegantný
Kód:
40-PRS-RR-MLV

 

Petra Toth

Petra Toth je slovenská šperkárka a dizajnérka, ktorá vo svojej tvorbe používa pôvodné slovanské ornamenty a sofistikovane ich pretvára do súčasnej formy. Nádherné spojenie starého s novým predstavuje jej túžbu po súlade a zachovaní skutočných rodinných hodnôt. Jej šperky inšpirované tradičnou ľudovou výšivkou prinášajú posolstvo o dôležitosti odovzdávania tradícií a spleti životných skúseností medzi generáciami. Objavte kolekciu Mileva plnú emócií, symbolov lásky a rodinného šťastia. 

Všetky produkty značky Petra Toth nájdete na našom e-shope https://www.moloko.sk/e-shop/produkty/petra-toth

Použité materiály a starostlivosť

Šperky PETRA TOTH sú vyrobené z mosadze, povrchovo upravené ródiom, žltým alebo ružovým zlatom. Sú zdobené českým kryštálom v rôznych farbách.

Šperky nevystavujte kontaktu s vodou, kozmetikou, parfémom a pod. Nenoste ich počas športovania, domácich prác alebo iných aktivít, pri ktorých sa môžu mechanicky poškodiť. Na čistenie používajte suchú mäkkú handričku.

Viac: http://petratoth.sk/

Výroba/Dizajn: Slovenská Republika

Predajne: MOLOKO Aupark | MOLOKO Eurovea (predajňa) | MOLOKO Avion | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.