Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Strieborný prsteň APM MONACO

Veľkosť

153 €

MOLOKO Aupark:
1 ks

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Zirkónový strieborný prsteň APM MONACO, zaujme svojim trendovým a moderným dizajnom. 

Materiál:
Striebro, Zirkón
Farby:
Strieborná
Štýl:
Každodenný , Elegantný
Kód:
A17064OX-52

APM Monaco

História

Ovplyvnená slnečným juhom Francúzska, značka APM MONACO je veľmi obľúbená u priaznivcov súčasného dizajnu a milovníkov kozmopolitného a živého ducha, aký vládne práve v Monaku.

Značka vznikla v roku 1982 a je pomenovaná po jej zakladateľke, Ariane Prette, ktorá ako šperkárka pracovala u viacerých zvučných mien v tomto priemysle. Po tridsiatich rokoch rozvoja a zdokonaľovania tradičného umenia ručnej výroby šperkov sa rodina Prette rozhodla sústrediť sa na výrobu šperkov s dôrazom na dizajn. Cieľom značky APM MONACO je aj dnes niesť odkaz svojej zakladateľky a vytvárať šperky, ktoré sú moderné, v súlade so súčasnými trendmi, no zároveň nadčasové.

V súčasnosti má značka APM MONACO viac ako 200 predajní po celom svete. Každoročne vytvára niekoľko nových kolekcií a spolupracuje s množstvom celebrít a influencerov.

Dizajn a použité materiály

Kreatívnou riaditeľkou značky je vnučka Ariane Prette, Kika, ktorá do svojej práce vnáša energiu, vášeň a záujem o všetko kreatívne, spolu so silným presvedčením o dôležitosti rodinného dedičstva. V jej tvorbe sa odráža jej osobný štýl, ovplyvnený vyrastaním a štúdiom na juhu Francúzska a v Monaku. Preto tieto moderné a minimalistické šperky s luxusným vzhľadom dovoľujú každej žene vytvoriť si vlastný a unikátny štýl.    

Všetky produkty APM MONACO sú vyrábané s dôrazom na kontrolu kvality v každom štádiu výrobného procesu. Šperky sú vyrobené zo striebra, pozláteného striebra, starostlivo vybraných zirkónov a jedinečných riečnych perál, so snahou priniesť zákazníkom tie najvyššie štandardy v materiáloch, remeselnom prevedení a dizajne. Šperky neobsahujú nikel ani iné nevhodné materiály, ktoré môžu spôsobovať alergie.

Starostlivosť o šperky

Strieborné šperky značky APM MONACO sú povrchovo ošetrené vrstvou rhódia, ktoré zabraňuje oxidácii a zabezpečuje tak stálosť jeho farby a lesku. Pozláteným šperkom sa farba prepožičiava pomocou elektrolýzy a používa sa pri tom 18 karátové žlté alebo ružové zlato. Pozlátené šperky sú náchylnejšie na stratu farby, preto je potrebné dôsledne dodržiavať pokyny na ich ošetrovanie. Vyhýbajte sa kontaktu šperkov s kozmetikou, parfémom, či inými chemikáliami alebo predmetmi, ktoré môžu narušiť ich povrchovú vrstvu. Šperky čistíme mäkkou suchou handričkou. Šperky odkladáme pred kúpaním, športovaním, alebo inými prácami, pri ktorých by mohlo dôjsť k ich mechanickému poškodeniu. Ak šperky práve nenosíte, skladujte ich v krabičke.

Viac: https://www.apm.mc

Výroba/Dizajn: Monaco

Predajne: MOLOKO Aupark | MOLOKO Eurovea (predajňa) | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.