Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Peňaženka CALVIN KLEIN ANDREW 10CC+COIN+PASS

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Pánska kožená peňaženka CALVIN KLEIN ANDREW 10CC+COIN+PASS obsahuje niekoľko priečinkov na karty, bankovky či priečinok na mince. Rozmery: 12,5x10x2 cm. 

Materiál:
Koža
Farby:
Čierna
Štýl:
Každodenný
Kód:
K50K502017/BLACK

 

 

Calvi Klein

Unisex oblečenie, módne doplnky, minimalizmus a provokatívne kampane, to všetko vystihuje módnu značku Calvin Klein. Od svojich začiatkov značka narástla do globálnych rozmerov a je synonymom vkusu a kvality. Návrhár je známy výberom mladých modelov, modeliek a celebrít, ktorí originálne propagujú značku.

Všetky produkty značky SWAROVSKI nájdete v našom e-shope https://www.moloko.sk/e-shop/produkty/calvinklein

História

Návrhár Calvin Klein  narodený v roku 1942 sa zaradil medzi trojicu veľkých amerických návrhárov (spolu s Raphom Laurenom a Tommym Hilfigerom) pochádzajúcich z Bronxu. Rovnako ako jeho kolegom aj jemu sa splnil obrovský americký sen – vytvoril značku, ktorú obľubujú ženy i muži po celom svete. O módu sa zaujímal od detstva a zvolil si štúdium na strednej návrhárske škole. V roku 1968 si návrhár založil spoločne so svojím dlhoročným priateľom  Barrym Swartzom značku Calvin Klein a otvoril obchod v New Yorku. O rok neskôr sa už objavil na stránke časopisu Vogue a rozširuje dámsku kolekciu o klasické saká, spodnú bielizeň a športovú módu. Kolekcie Calvin Klein sa úspešne rozrastali o doplnky, slnečné okuliare, topánky či kozmetiku, jeho najväčší úspech získala kolekcia džínsov, ktoré pútali pozornosť. Mať džínsy od tohoto módneho mága bolo v 80.rokoch povinnosťou každého moderného človeka.

 

Materiály a postupy

Pri tvorbe doplnkov Calvin Klein používa len špičkové luxusné materiály. Peňaženky sa vyznačujú kvalitným spracovaním kože.

Starostlivosť

Koža je prírodný materiál, ktorý potrebuje dýchať. Preto odporúčame uskladňovať zakúpený výrobok vo vrecúšku, v ktorom ste ho u nás kúpili. V žiadnom prípade nie je vhodné ukladať výrobok do igelitového, ani do iného vrecúška z plastu (nylon a pod.), nakoľko kontakt s nimi môže na koži spôsobiť farebné fľaky.

Jemné nedokonalosti ako sú žilkovanie, nerovnosti alebo nerovnomerné sfarbenie, sú prirodzeným prejavom vysokokvalitného materiálu — prírodnej kože: je to dôkaz, že výrobok je z prírodného materiálu, a že je skutočne jedinečný. Aby si výrobok z prírodného materiálu zachoval svoj originálny vzhľad, nesmie prísť do styku s tekutinami alebo byť vystavený extrémne vlhkým klimatickým podmienkam, či nadmernému slnečnému žiareniu.

Výrobky z ťelacej kože, z kozľaciny a hovädzej kože čistiť výhradne bavlnenou handričkou (veľmi jemne) navlhčenou studenou vodou, jemne trieť a vysušiť pomocou suchej handričky.

Výrobky z teľacej kože imitujúcej krokodíliu kožu odporúčame čistiť suchou bavlnenou handričkou.

Viac: Taliansko

Výroba/Dizajn: https://www.calvinklein.sk/

Predajne: CUBE Eurovea | CUBE Aupark | CUBE Avion | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.