Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kotníkové čižmy ARMANI JEANS

-50%

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kotníkové čižmy ARMANI JEANS vyrobené v hrubej zrnitej koži vás zaujmú svojimi detailmi v zlatých tónoch a hrubým pohodlným opätkom. Výška opätku je 7cm. Čižmy sú skladom posledný kus vo veľkosti 37. 

Materiál:
Koža
Farby:
Čierna
Štýl:
Každodenný
Kód:
Z554123/12

 

ARMANI JEANS

Armani Jeans sa líši od tradičných dizajnérskych diel Armaniho. Táto línia vyniká sviežosťou, farebnosťou a inovatívnosťou.

Všetky produkty značky Armani Jeans nájdete na našom e-shope https://www.moloko.sk/e-shop/produkty/michael-kors

Materiály a postupy výroby

Pri tvorbe kabeliek a doplnkov značka používa len špičkové luxusné materiály, ktoré sa vyznačujú kvalitným spracovaním kože či ekokože.

STAROSTLIVOSŤ

Koža je prírodný materiál, ktorý potrebuje dýchať. Preto odporúčame uskladňovať zakúpený výrobok vo vrecúšku, v ktorom ste ho u nás kúpili. V žiadnom prípade nie je vhodné ukladať výrobok do igelitového, ani do iného vrecúška z plastu (nylon a pod.), nakoľko kontakt s nimi môže na koži spôsobiť farebné fľaky.

Jemné nedokonalosti ako sú žilkovanie, nerovnosti alebo nerovnomerné sfarbenie, sú prirodzeným prejavom vysokokvalitného materiálu — prírodnej kože: je to dôkaz, že výrobok je z prírodného materiálu, a že je skutočne jedinečný. Aby si výrobok z prírodného materiálu zachoval svoj originálny vzhľad, nesmie prísť do styku s tekutinami alebo byť vystavený extrémne vlhkým klimatickým podmienkam, či nadmernému slnečnému žiareniu.

Výrobky z ťelacej kože, z kozľaciny a hovädzej kože sa čistia výhradne bavlnenou handričkou (veľmi jemne) navlhčenou studenou vodou, jemne trieť a vysušiť pomocou suchej handričky.

Výrobky z teľacej kože imitujúcej krokodíliu kožu odporúčame čistiť suchou bavlnenou handričkou.

Výrobky „Pony“ (hovädzia koža so srsťou) v prípade malého „domáceho“ čistenia možno použiť bavlnenú handričku mierne navlhčenú v studenej vode.

Výrobky z brúsenej kože nie je vhodné nosiť na oblečenie veľmi svetlej farby, nakoľko na ňom môžu zanechať prachovú stopu (najmä pri prvom nosení). Brúsenú kožu ošetrujeme vykefovaním, najlepšie špeciálnou gumenou kefkou.

Výrobky z ekokože, plastu, zamatu a látky odporúčame len na príležitostné nosenie. Spomenuté výrobky by sa mali čistiť len vlažnou vodou.

Hmotnosť obsahu musí vždy zodpovedať pevnosti materiálu. Ich preťažovanie, prenášanie predmetov s ostrými hranami a prepĺňanie je neprípustné. Odporúčaná nosnosť: 1–3 kg. 

Viac: www.armani.com

Výroba/Dizajn: Taliansko

Predajne: CUBE Eurovea | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.