Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Set LINDA´S DREAM

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Prenádherné ručne robené náušnice LINDA´S DREAM, kombinované s českým krištáľom Preciosa a kožou. Náušnice sú na napichovanie. 

Materiál:
Koža, Český krištáľ- Preciosa
Kód:
SET00038

 

 

 

Linda's Dream

História

Linda sa do Talianska presťahovala pred takmer dvadsiatimi rokmi a začínala ako predavačka v jednom z najznámejších lyžiarskych stredísk v Dolomitoch, v Selva di Val Gardene. Tam sa spoznala aj so svojím súčasným manželom, ktorý pochádza z Toskánska. Práve v Toskánsku Linda neskôr objavila obchodík predávajúci rôzne korálky a ďalšie komponenty na výrobu bižutérie. Keďže bola už od malička kreatívna a rada vymýšľala pre svoje kamarátky rôzne účesy, oblečenie či doplnky, začala si sama pre seba vyrábať náušnice. Raz do butiku, v ktorom Linda pracovala, prišla dcéra známeho talianskeho speváka Zucchera a náušnice ju natoľko zaujali, že si hneď objednala zopár kúskov a začala ich predávať vo svojom stánku s bižutériou.  Linda sa výrobe náušníc začala naplno venovať po tom, ako sa vrátila z jednej z dovoleniek na Slovensku, odkiaľ si priniesla nádhernú čipku. Práve tieto náušnice spôsobili v Taliansku hotový ošiaľ. Dostala ďalšiu ponuku na spoluprácu s butikom vo Forte dei Marmi, čo pre ňu bola veľká výzva pustiť sa do toho naplno. Tak vznikla značka Linda’s dream – je motiváciou k tomu, aby sme nikdy neprestávali snívať, ale nasledovali svoje túžby a ciele.

Použité materiály

Pri výrobe šperkov Linda’s dream ide o precíznu ručnú prácu a žiaden pár náušníc nie je navlas rovnaký. Práve to im spolu s jedinečným nápadom a použitými materiálmi dodáva takú pridanú hodnotu. Inšpiráciu nachádza Linda vo svojom každodennom živote, v cestovaní po Taliansku alebo po celom svete. Zo svojich ciest si často prináša aj netradičné materiály, ktoré potom používa pri výrobe šperkov. Tak tomu bolo aj napríklad pri výrobe kolekcie Mexiko, kde použila nádherné farebné látky s indiánskymi vzormi. Základ náušníc tvorí koža a kvalitný český kryštál, všetko pochádza z Európy, alebo priamo z Talianska. Rada experimentuje s novými materiálmi a preto v jej tvorbe nájdeme aj kúsky zdobené slamou, plsťou, šnúrkami či brmbolcami.   

Starostlivosť

Krémy a parfémy treba nanášať ešte predtým ako si svoj outfit doplníte šperkami. Nič tým nepokazíte ani pri trvácnejších šperkoch, zaručíte im tak dlhšiu živostnosť a lesk.

Viac: http://ww7.lindasdream.it

Výroba/Dizajn: Hand made bijoux-The Original by Linda Hudecova

Predajne: MOLOKO Aupark | MOLOKO Eurovea (predajňa) | MOLOKO Avion | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.